Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
Kcrbrakx

Kcrbrakx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Deluca gelse de senin pp de ki güzelliği bir daha görsek🙃.Bu arada 2 sezon güzel fakat baya kısa
2 sezon görenler 7 diyor ama ben 6 yapmışım ve gece Amy evinde parti var ama karakter ler devam edecek diyor Amy nasıl yapıyoruz

Dreakshark

Dreakshark

Çevirmen
Kredi
0$
Ya bir şey sormak istiyorum hepsi devam edecek diyor ama akşam Amy evinde parti oluyor aktif görevler 6 7 diyor ama 6 gzkyo ve Amy yazmıyor
Oyunda bug var yeni sürümüyle düzeltilmiş olmalı fakat içerik yok diye eklemedik tam bir yeni sürümde düzelecektir. Şu an yazanların hepsini yapıp 6 bulduysan öyledir.

A

AssassinPatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda bug var yeni sürümüyle düzeltilmiş olmalı fakat içerik yok diye eklemedik tam bir yeni sürümde düzelecektir. Şu an yazanların hepsini yapıp 6 bulduysan öyledir.
Peki ya ne zamana kadar düzelecek bu bug oyun yarıda kaldı

97Hades

97Hades

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnstagramdan gördüm deneyelim bakalım :D

Ekli dosyalar

• giphy.gif
    giphy.gif
    706.5 KB · Görüntüleme: 8
A

AssassinPatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda içerik olarak bug yok yani 7'de 6 yaptıysan zaten tamamlamışsındır. 6 varken 7 görünüyordur sadece. Bir sonraki güncellemeyle düzelir.
İki görev yaptım sonra hikaye devam edecek yazdı ne Nicole/ne Jessica karakteri ile birşey oldu

A

alexthesouza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dersten sonra megan bize sirri soylerkenki alt yazi gorunmuyor

Samet.t

Samet.t

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda içerik olarak bug yok yani 7'de 6 yaptıysan zaten tamamlamışsındır. 6 varken 7 görünüyordur sadece. Bir sonraki güncellemeyle düzelir.
Aga şöyle oluyo 7 kişiden 6 sı gözüküyor sadece tam tersi değil yani. Sanırım o son kişi de Amy fakat partide fln onunla konuşamıyoruz ve şuan bildiğin oyun yarıda kaldı

Jax Tellar

Jax Tellar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. sezonda neden hiç bir şey yapamıyorum

S

Silinen üye 51248

Android indirmede 3 linkte sorunlu eror veriyor düzeltilmesi lazım (apk indiriminde sorun)

Jax Tellar

Jax Tellar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezonu yeni indirdim 1.sezondaki save dosyasını 2. sezona aktardım kaldıgım yerden devam edıyor fakat hiç görev yok hiç bir karaktere le iletişime geçemiyorum sorunu nedir ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Üst Alt