Dusklight Manor Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Dusklight Manor Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
B

Balovski

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyundan atıyor. Sebebi nedir?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ve hangi platformdan oynadığınızı da yazarsanız çok daha iyi olur.

B

Balovski

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyun açılıp yeni oyun dediğimde hemen kapanıyor. telefondan oynamak istedim ama olmadı

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
DanielsK'nın çok güzel oyunları var...Değişik hikayeleri olan, güzel karakterlere sahip, ortalama animasyon kaliteli oyunlar filan.
Sitede çevirilmeyen oyunlarını ingilizce oynamak zorunda kaldık haliyle ama vakit ayırabilirsiniz yukarıda bahsettiğimiz kriterlere göre oyun arıyosanız tabi ki.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dusklight Manor ve pine falls aynı evrendeymiş.jpgdusklight manor ve pinefall aynı evrendeymiş ya la.! :)

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler sayılıyor bu, keşke buna dikkat edip paylaşsan...

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spoiler sayılıyor bu, keşke buna dikkat edip paylaşsan...
yok be spoiler sayılmaz konuyu yada ne olacağını söylemedim. küçük bişey sadece oynayanlar varsa pinefall ı güzel bir spoiler olur bence. oyun ya zaten düşünsene bi bölümü geçemeyenler yardım istiyor sen yardım ediyorsun ne olacağını. ve okuyanda spoiler yemiş oluyor böyle düşünürsen. bence bu sayılmaz spoiler hani dizi yada film gibi değil.yinede düzeltmeye çalışırım gönderiyi düzenle gibi bişey varsa

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşlerim 5 farklı kişi ve 1 ortak son var oyunda ve her şey tatmin edici... Uzun süre önce İNG. bte bitirdigimi hatırlıyorum...

1 Yıldız veren kişiye inat 5 yıldız verdin 4 yıldız her türlü hakkıı... Vampir olun veya olmayın cocuklarınızı sevin.....

Kararlarınıza göre sondaki kişi var teren seçimi bile ona göree....
Animasyonlar tatmin edici

Zevkler ve Renkler... Saygılarım ile...

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Animasyon ve görüntü kalitesi iyiydi.

Hikaye ve işleyiş başta iyiydi ama oyunun yarısından sonra gerçekten sıkıcı oldu. Sadece oyunu bitirmek için oynadım. Çünkü oyunun yarısından sonra herşey hemen hemen oyunun başındaki sahnelerle benzer şekilde tekrar etmeye başladı, hikaye pek değişmedi ve oyuna olan ilgim azaldı. Oyunun konusu güzel ama bence yapımcı oyunu yaparken bir yerden sonra sıkılmış oyunu ve hikayeyi oldu bittiye getirmiş. Oyunda bir hedef yok, tam vampir oluyorsunuz pat diye oyun bitiyor. Ve kızların hiç birinin sonu hoşuma gitmedi çünkü oyun çok çabuk bitti. Bir de yapımcının bazen oyunu oynayan kişilerin kendini oyuna dahil hissetmesi için kritik yerlerde bir seçim sunması gerekir bu oyunda pek yok çünkü oyunda bazı sahnelerde özellikle hizmetçi sahnelerinde diğer kızın ona davranış biçiminde araya girmek istedim ama öyle bir seçenek yok. Çerezlik bir oyun diyeyim.

Kısaca dünyanın en iyi görüntü ve animasyonunu yapabilirsin ama hikayeyi batırınca oyunun pek çekiciliği kalmıyor. Zaten böyle oyunları oynamamızın sebebi hikayesi değil mi? Bu yapımcı bence görüntü ve animasyonları yapmalı, hikayeye dokunmamalı.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bitirenler hatırlıyorsa söyleyebilir mi julia clarayı öldürmek istiyor ve seçenek çıkıyor yardım et diye bu hikayede olan birşey mi benim seçimlerim sonucu mu çünkü ben yardım etmek istemiyorum .anlamadım nerede hata yapıyorum .

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bitirenler hatırlıyorsa söyleyebilir mi julia clarayı öldürmek istiyor ve seçenek çıkıyor yardım et diye bu hikayede olan birşey mi benim seçimlerim sonucu mu çünkü ben yardım etmek istemiyorum .anlamadım nerede hata yapıyorum .
Hikayede olan bir şey. Yardım et geç. Bütün sonlar otomatik ayarlı. Bütün kızlara yardım et. Sadece durmadan ilerle. Oyunun işleyişini anlarsın. Yaptığın seçimlerde çok tedirgin oluyorsan eğer seçimlerde kaydet.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunda bütün sonlarıyla bitirdim biraz uzattıkça uzatmışlar buldum .Ama yinede iyiydi karakterleri beğendim i en sevdiğim son mary ile audreyin sonuydu . ek olarak vampir olduğumuz sonda keşke haremimiz olup bütün kızlarla olsaydık yinede vampir endingide gayet güzeldi.

Üst Alt