Dreams of Desire - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Dreams of Desire

Güncel Sürüm Bilgisi
Final 1.0 Definitive Edition
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Definitive Edition Elite sürümü, yenilenen hareketli animasyonların oldugu sürüm müdür ? Eskisinde sadece resim geçişleri var dı ?
Tşklr.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ligter Animasyon var mı bilmiyorum ama oyunun görsellerinin yenilendiği sürüm.

M

mertcankk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
windows linkleri bozuk görünüyor

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
10 numara oyun, 10 numara sahneler. Ulan hiç ummadığım yerden kurşun yedim, melek yüzlü şeytan seni!

novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Definitive Edition için mega linki bozuk. Haberiniz olsun.

novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Definitive Edition türkçe değil mi ?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun türkçesi siteden kaldırılmış sanırım genelde türkçelerine yorum yaparım ama bunda olmadığı için buna yapayım dedim .gerçekten süper bir oyun .kesinlikle deneyin.ben çok sevdim ama benim yaptığım şeçimler yüzünden sonunu pek beğenemedim .
ayrıca benim yaptığım seçimler yüzünden tracy öldü sanırsam ölme olayı olmayabiliyormuş anlayamadığım için kestiremedim öleceğini

Üst Alt