Dreams of Desire Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Dreams of Desire Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
XOPA

XOPA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe oyunlar ne zaman erişime açılacak ?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ooo ben bu oyunu yapay zeka sanıyordum normal çeviriymiş çok iyi.

F

ferhatttt0q

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılmıyor adult oyun ekranında kalıyor çözümü nedir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılmıyor adult oyun ekranında kalıyor çözümü nedir
birkaç dakika bekle açılıyor bazı telefonlarda 2-3 dakika bazısında 10 dakika falan telefonuna göre değişiyor. bende genelde 2-3 dakika içinde açılıyor oyunlar ama 10 dakikada açılan bi oyun da olmuştu. (four elements trainer)

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu oynamak istiyorum ama endinglerin hepsini görebiliyoruz mu acaba ben bir ara oynamıştım 2 son görebilmiştim sadece bir yorumda gördüm 7 son varmış oyunda

P

Parola2341

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar çok acil androidde laptopun şifresini istediği kısımda klavye açılmıyor ve son oda da karanlık gözüküyor tıkandı oyun orada ilerleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sonunda bütün sonlarıyla bitirdim dlcsinide bitirdim.dlcdeki tracynin arkadaşlarına baya üzüldüm . mükemmel son ve alternatif son süperdi tracy sonunuda beğendim .daha önce 2 sonu görmüştüm onlar çok kötüydü çok sıkıntı şeyler var oyun için hile olmalıydı olmayınca böyle zorlanıyoruz endingleri açmakta yinede kesinlikle deneyin

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baya iyi oyundu tek hatırladğım bu sanırım tekrar başlıcam

quanbrek

quanbrek

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
evet hile olmalı normalde oluyordu neden bu oyunda da yok