Deliverance - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Deliverance

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Flowart555

Flowart555

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kadın başrol mü ?

S

Springhead

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başından itibaren son parta kadar mı yoksa bu tek part mı

Panj

Panj

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Moderatör arkadaşlar oyun kadın başrol diyor fakat efkek başrol? Oyun içinde kadın başrol seçeneği mi mevcut acaba?

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Moderatör arkadaşlar oyun kadın başrol diyor fakat efkek başrol? Oyun içinde kadın başrol seçeneği mi mevcut acaba?
Ufak bir hata olmuş oyunda female başrol mevcut değil. Gerekli tag düzeltmelerini yaptım kontrol ederseniz sevinirim.İyi oyunlar dilerim

T

Thessiee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Etiketleri nereden görebilirim eskiden sayfanın üst kısmındaydı

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Gerçekten son zamanlarda oynadığım başarılı oyunlardan bir tanesiydi. Müzikleri, ambiyansı ve hikayesiyle şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi olmuş. 1Thousand adlı yapımcımızın ilk oyunu ve ilk oyununa göre muhteşem işler çıkardığını belirtmekte fayda var.

Oyunumuzun hikayesi gayet yerinde ve güzel olmuş. Oyunun baş ve orta kısımlarında belli mantık hataları ve sizleri bezdiren durumlar kesinlikle oluyor ancak bunlar oyunun sonuna doğru gayet güzel bir şekilde bağlanıyor. Hikayenin başlarında bu kadın karakterlerin hepsi neden bizle olmak istiyor ve bizim evli olduğumuzu bilmiyor mu gibi sorular ya da neden her kötü durumdan kurtuluyoruz gibi sorular sormanız muhtemel. Bu sorularınız cevabını ise oyunun sonuna doğru alacaksınız, bundan dolayı oyunu sindire sindire oynayın. Oyunun hikayesine dair şüpheleriniz olmasın, bazı yerlerdeki saçma olaylar sizlere mantıksız gelebilir ya da ciddi bir olayın hemen ardına ateşli bir sahne girmesi sizlere mantıksız gelebilir ancak oyun hikaye anlamında çok başarılı olmuş. Özellikle hikayenin 9 farklı sonu olduğunu söyleyebilirim.

Hikayede seçtiğiniz seçeneklerin neredeyse %70' i oyuna etki ediyor. Yani oyunda karar verirken dikkatli olun. Oyunu iyi bir kahraman ya da kötü bir karakter olarak oynayabilirsiniz. Bundan dolayı iki adet kayıt alıp ilerlemeniz daha iyi olacaktır. Oyundaki karakterler ile olan ilişkileriniz ve kişilik puanlarınızı sağ üst kısımdaki dosya simgesine tıklayarak görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz çoğu seçenek hikayeye şekil veriyor ve çoğu sahneyi değiştiriyor, oyunun orta ve son kısımlarında verdiğiniz kararlar hayati önem taşıyor. Dikkatli oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunun karakterlerinin harika olduğunu belirtmem lazım, gerçekten içlerinden bir tanesi bile kötü değildi. Özellikle oyunumuzun baş karakteri Vampir Günlüklerin'den fırlamış. Kadın karakterlerin her biri gerçekten inanılmaz derecede güzel ve özellikle oyunumuzun baş kötüsü içlerinden en beğendiğim karakter oldu. Oyunun hareketli animasyonları da gayet başarılıydı. Oyunun başlarında biraz daha sıska animasyonlar görüyoruz ancak oyunun orta ve son kısımlarındaki animasyonlar gayet güzeldi. Oyundaki müziklerin de gayet güzel olduğunu ve oynama zevkini arttırdığını söyleyebilirim.

Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan bir tanesi olmuş. Özellikle oyunumuz baş kötüsü ile olan son beni bir hayli tatmin etti. Hikayedeki 9 tane sondan 5 tanesi gerçekten çok hoşuma gitti. Diğerleri ise zevke göre değişebilir. Oyunun sonlarını açmak için bir hayli uğraşmanız lazım. Oyunu bitirdikten sonra ister istemez diğer sonları da görmek istiyorsunuz. Bütün sonları görebileceğiniz bir kısım var. Yapımcı insanları uğraştırmamak için bunu eklemiş olsa gerek.

Evet, oyun gerçekten çok güzel olmuş. Uzun zaman sonra hikayesi, karakterleri ve animasyonları ile beni sürükleyen bir oyun oynamamıştım. Oynarken gerçekten eğlendim. Yapımcının sonlara ayrı bir özen göstermesi çok hoşuma gitti. Şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi olmuş.

İnci'nin yoluna başımız feda :D Daha önce oyunun Türkçe sürümü için bu yorumu yapmıştım, buraya da koymak istedim :)

Üst Alt