Deliverance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Deliverance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Jojomong

Jojomong

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı oyunlar da ve senaryolarda ntr tam olarak çok iyi oturuyor. En azında ana karakter silik değil.

O

Okan7474

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yüklüyorum yanlız oyun ekranı açıldıktan sonra geri kapanıyor oyuna giremiyorum sebebi nedir açık yardim

B

bursaenes1963

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr li sahnelerin birinde geçiyor bu muhabbet.
Kadının hani yemekte buluştugu adam var ya bilgi almak için tarikat hakkında.
Adam kadına diyor eve çagır işi pişir bende seni izleyecem.İşte o sahnelerde bir diyalog geçiyor.
adam-seni patrondan duydum...tarzı bir şeyler söylüyor.kadının işi bitince kocasına yani ana karaktere bir kaç kez patronuyla birlikte oldugunu söylüyor.
Tabi ntrli sahneleri açmanız lazım bunları görmeniz için.

Ntrli sahneleri açtıysanız adam gavatlıga tam gaz devam ediyor.Açmadıysanız adamın haberi yok aslında sizinde haberiniz olmuyor ntrli sahnelerde dönüyor bu muhabbet.
Ntr sahneleri nasıl açıcaz

X

Xopox1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu arada patronla aldatma muhabbeti yok orda başka bilenden bahsediyor yanlış anlamılsın

S

serkans

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam var oyunun başından paylaşım sahnesi diye seçenek cikiyo o aç sonra anlarsın
Patronla aldatma muhabbeti şu ana karakter eş paylaşma yani ntr a izin veriyor ve bunu devam ettirince ana karakterin karısı patronuyla da eğlenmek istiyor izin verirseniz görüyorsunuz ve patronu bu eğlence sırasında kadına soruyor daha önce biriyle yattın mı kocan dışında diye oda senin arkadaşın diğer patronumla 2 kez diyor. Olay bu başkan.

A

Arza35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki bölümleri ayrımı indirmek gerek yoksa hepsi bunun içindemi

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım oyunlar arasın da en çılgın kadın bu oyunda ki karımız.En güzeli de o boşuna seçim yapmak zorun da kalmıyorum yardırın eşinize harikâ bir kadın.Konusu güzel sıkıcı başlayıp sonun da tırnak yediriyor.Sabırsızlıkla bekliyorum devamını.

S

Sahinbey8061

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam sitede başka ntr iceren oyun mevcutmu

B

bayrakeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok beğendim, sürükleyici katherina güzel oynamadıysanız oynayın.

E

Eraykara0618

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi bu oyun fena ya devamı ne zmn gelir

Üst Alt