Deliverance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Deliverance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
J

jojobil2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyun guncel degıl dıyıp sıteye yonlendırıyor ındırıyorum gene aynı napmalıyım

P

Parola2341

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Animasyonu fazla olan oyun önerebilecek var mı

C

cabbbar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun açılmadı
hangi oyunu indirsem oyunu yeniden çalıştır sekmesi çıkıyor anlamıyorum

S

serdoflex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girme aşamasındaki sorun giderildimi acaba ona göre indireceğim

A

aranel80

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güncel değil diyip siteye yönlendiriyor. Bu konuda ne yapmalıyım? Yardım lütfen.

M

mavimen5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle 4mblık dosyayı mı indiriyoruz? çünkü ben 4gblık dosyayı indirdim ve açılmadı. bu programı açacak uygulama yok dedi bakar mısınız?

M

mavimen5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun beta aşamasındadır güncellemek ister misiniz? diyor. ne yapabilirim?

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ve tarattım. Google'dan tutun 25'e yakın virüs programı trojen dedi. False Positive olduğunu düşünmüyorum. Kontrol edilmelidir.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu indirdim ve tarattım. Google'dan tutun 25'e yakın virüs programı trojen dedi. False Positive olduğunu düşünmüyorum. Kontrol edilmelidir.
Oyun dosyaları gömülü olduğundan tehdit olarak göstermesi çok normal ama yapabileceğimiz bir şey yok, giriş sistemi ve çeviri koruması bulunduruyoruz mecburen her Türkçe oyunda. Eğer güvenmiyorsanız bir şey diyemem ancak oyunlarımızı oynayan bütün üyeler hiçbir virüs ya da zararlı yazılım olmadığını teyit edecektir.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun beta aşamasındadır güncellemek ister misiniz? diyor. ne yapabilirim?
Eski yazılımcımız oyunu final sürümüne güncelledikten sonra böyle bıraktığından dolayı görüyorsunuz uyarıyı, yok sayıp geçmeniz yeterli. Final olan oyunlara beta aşaması dışında bakılmadığından öyle kaldı, endişeleneceğiniz bir şey yok.

A

Ahmet11123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna giriş yaparken günceleme gerektiği yazıyor güncellemek istemediğinde hata raporu veriyor

Üst Alt