Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

City of Broken Dreamers ve Summer's Gone Hakkında Teori ve Görüşleriniz

• Konuyu başlatan ''SHeRLocK
  • Başlangıç tarihi
''SHeRLocK

''SHeRLocK

Destekçi Plus
City of Broken Dreamers ve Summer's Gone hakkında teori ve görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Summer's Gone de Bella İle Zenginlerin Partisine Gideceğiz Bildiğiniz Üzere Paylaşılan Renderlerde MC nin Ağzı Yaralı İdi Zenginler İle Kavga Edebiliriz.

'Danger

'Danger

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Summer's Gone 3. Bölümde Bella ile öpüşme sahnesi olacağına inanıyorum.

''SHeRLocK

''SHeRLocK

Destekçi Plus
Summer's Gone 3.bölümde Nadia ile daha fazla diyalog ve olay olacağını düşünüyorum.

M

meyus

Kayıtlı Üye
( ileride summer çıkacak % 85 ) eğer çıkmaz ise abartılı olabilir ama büyük ihtimalle trajik şekilde ölmüştür bizde nasıl öldüğünü görücez

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
ben bu oyunun hikayesini unuttum 0.3 sürümünden sonra indirip oynayamadım gerçi sadece animasyona odaklandığımdan dolayı

zadkiel

zadkiel

Kayıtlı Üye
Yüzü yaralı kız Bella'nın odasındaki resimdeki kız olabilir.

C

Chonny

Kayıtlı Üye
City of Broken çok güzel bir oyun güncellemesini dört gözle bekliyorum

moonwolf

moonwolf

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Çoğu kişi onun katilinin Nami olduğunu söylüyor
Nami'nin yapmış olma ihtimali yüksek ama bir yandan da olmayabilir şu yönden olabilir MC ile arasında geçen birçok konuşmada Summer'a karşı nefret besliyordu çünkü Summer ilk başta Nami ile çok yakınken sonradan MC'ye aşık oluyor ve Nami ile hiç ilgilenmiyordu bu yüzden yapmış olabilir ama bir yandan da Nami onu merak ediyor ve özlüyor gibiydi bu yönden de o yapmamış olabilir.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Nami'nin yapmış olma ihtimali yüksek ama bir yandan da olmayabilir şu yönden olabilir MC ile arasında geçen birçok konuşmada Summer'a karşı nefret besliyordu çünkü Summer ilk başta Nami ile çok yakınken sonradan MC'ye aşık oluyor ve Nami ile hiç ilgilenmiyordu bu yüzden yapmış olabilir ama bir yandan da Nami onu merak ediyor ve özlüyor gibiydi bu yönden de o yapmamış olabilir.
Açıkçası ben onun olduğunu düşünmüyorum ve Sasha nın Summer Olduğuna İnanıyorum Aşağıya Bir Teorimi Bırakıyorum :IMG_20210411_192252.jpg

Üst Alt