City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
M

muratdemic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunları pc ye nasıl kuruyoruz clouddan ındırdım fakat expoler dosyayı indiriyor 13 gb lik onada tıkalyınca tekrar expolerde ındırme baslattı ?

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunları pc ye nasıl kuruyoruz clouddan ındırdım fakat expoler dosyayı indiriyor 13 gb lik onada tıkalyınca tekrar expolerde ındırme baslattı ?
Clauddan indirirken ordaki 2 dosyayıda indirmen lazım sonrasında o 2 dosyanın aynı klasöre koyup .exe'i çalıştırman lazım

M

muratdemic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar merhaba oyunu clouddan ındırdım exe ve expoler dosyasını aynı klasöre attım fakat böyle bir hata veriyor neyden kaynaklı ?

Ekli dosyalar

• resim_2023-12-22_232252417.png
    resim_2023-12-22_232252417.png
    62.8 KB · Görüntüleme: 22
Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Böyle bir şey yok, zipin içerisinden çıkardığın uygulama ve oyun dosyası hariç sadece kayıt dosyalarıyla giriş sistemine yazdığın bilgilerinin olduğu bir 'AOC' klasörü oluşuyor bilgisayarına. Harici olarak hiçbir program veya dosya inmiyor ya da kurulmuyor.

Yazılımcımızın yeni denediği bir sistem var bazı yeni çıkan oyunlarda, sadece o oyunlarda ekstra olarak çeviri dosyasını da indirmek gerekiyor ama oyunu kapattığında o çeviri dosyası kendi siliniyor zaten.

Aslında demek istediğim şey yamalarınızı kurmak için virüs programını devre dışı bırakmak zorunda kalmak sıkıntılı bir durum. Sizden kaynaklı değil ama bilgisayarda sadece sizin çevirdiğiniz oyunlar olmadığından ve farklı şeylerde yüklediğimden bu güvenlik açığı oluşmasına neden oluyor. Bütünüyle kapatmasam bile ve sadece sizin yama programınızın kullandığı yerleri istisnalara eklesem dahi bu bile bir güvenlik açığıdır çünkü o klasörleri virüs programının tespit ve taramasının dışına almış oluyorum ve oralara virüslerin yerleşmesine davetiye çıkmış oluyor.

Ceren

Ceren

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hikayesi nasıl tavsiye eder misiniz?

M

mr.Pattis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda save alamıyorum aldığım saveler sonraki girişlerimde siliniyor bu neden oluyor

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunun final bölümü ne zaman çıkar badik gibi 1 sene bekleteceklerse oynamayı düşünebilirim ama 5-6 ayda gelecekse final sürümünü bekleyeyim diyorum.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunun final bölümü ne zaman çıkar badik gibi 1 sene bekleteceklerse oynamayı düşünebilirim ama 5-6 ayda gelecekse final sürümünü bekleyeyim diyorum.
yapımcının ne yapacağını bilmemekle beraber ben 2024 yılının yazına kadar zaman veriyorum ama bence boşver oyna geç

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Final olduktan sonra oynamak istiyorsan beklemeni tavsiye ederim. Sonraki bölüm, yani final bölümü çıktığı gibi çevirisine başlayacağız.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Üst Alt