Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |30.01.2021|

Silence

Moderatör
ch9lab21.jpg

Yoğun bir hafta daha!

Kendimi daha çok meşgul ettim ama iyi bir sebepten dolayı. Her güncellemede yaptığım bir şey gibi görünüyor, ancak memnun olmadığım bir sahneyi yeniden yaptım. Yukarıdaki önizleme yeni sürümden. Bir sabah uyandım ve eklemek istediğim birkaç şey için aklıma bir fikir geldi. Bu yapıldı ve şükür ki büyük bir revizyon olmadı.

Oyun için, şimdi 430 render var ve bu, 30 veya daha fazla işlemeyi kaldırdıktan sonra, değiştirmek zorunda kaldım. Sırada, 4 tane daha eklenen 32 animasyon var. Buna ek olarak, daha fazla yazı da yazdım. Odak noktası hala bu güncellemenin çoğunluğu olan Pit bölümünde.

Sırada, artıran ve oylanan çizgi roman var. Dün gece başlattım ve bugün bütün gün üzerinde çalışmakla meşguldüm ve umarım kurulumunu yapıp artırmalar için ve yarın kullanıma hazır hale getireceğim. Aşağıda bir ön izleme var.

jan1-2.jpg

Şimdiye kadar bunun için 14 render yaptım ve memnun olana kadar devam edeceğim.

Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

PhillyGames

! H S A N

Destekçi Plus
Previewlerden yola çıkarsak, çok güzel bir güncellene bizleri bekliyor.

Üst Alt