Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |27.02.2021|

Silence

Silence

Yetkili
1078898_1614450906897.png

Tamam, bu yoğun bir haftaydı. İlk olarak, sayımı 712 görsele çıkaran çok sayıda işleme yapıldı. Bunu 44'e çıkaran büyük bir animasyon. Önümüzdeki hafta animasyon ağırlıklı olacak.

Ayrıca dün uzun süredir bekleyen donanımları da kurdum. Vay be, bugünlerde bildiğiniz gibi bir şeyler almak zor, ama bitti. Yepyeni bir ekran kartı ve güç kaynağı içeren yeni donanımı test etmek için dün bütün gün sistemi stresle test ettim. Ayrıca, her zaman korkutucu bir olasılık olan bazı yazılımlarımı da yükselttim. Neyse ki her şey yolunda gitti, aslında sahip olduğum bazı garip hatalar şimdi çözüldü. Bu hata düzeltmelerinden biri, aşağıdaki çekimdeki gibi efektleri daha sık üretmeme izin veriyor.

1078902_1614450973919.png

Bu çekimi henüz bitirmedim, bugün baskıdan hemen çıktı. Bunu geçtikten sonra hafta sonunun tadını çıkar. Birincilik için ve muhtemelen yakında bir bira içeceğim.

Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

Philly

Üst Alt