Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |26.09.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200926_211550.jpg

City of Broken Dreamers'ın yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:

cobd.png

Her şeyin daha anlamlı hale geldiği kısım benim için başlıyor! Yine güzel bir haftaydı, geri döndüm ve küçük bir sahneyi yeniden oluşturdum.

Şu anda birkaç sahnenin kaldırılmasıyla birlikte, sırada 881 render ve 52 animasyon var. Ayrıca bu hafta toplamda üç sahne yazdım.

Gelecek hafta çok fazla render yapacağımı sanmıyorum, birazcık meşgul olacağım. Şu anda ise, bana göre en karmaşık olan sahneyi yapmaya başladım, bu sahnede render ortalamasının üstünde render bulunuyor.

Ayrıca, çok fazla animasyon eklemek istiyorum ve bu da işlerin daha da uzun sürmesine yol açacak, ama daha da güzel olacak.

Oh, bu arada işten geldikten sonra kullandığım laptopumdaki batarya az kalsın patlıyordu! Birazcık korksam da, eğlenceli bir deneyim oldu. Laptopumu tamir etmeyi başardım :D

Her zaman olduğunuz gibi, harika kalın!

PhillyGames

ens0000

Destekçi Plus
arkadaş bu oyun yapımcıların pc den çektikleri nedir yaw aylık 13.000 dolar kazanıyor adam sadece 1 oyundan ama oyuna para vermiyor pc toplayamıyor mu 10.000 dolara en baba pcyi toplar çift işlemcili bile toplar benim pc im bile 15.000 tl aylık 2k kazandığım halde anlamıyorum bu yapımcıları diğer yapımcılarda 7/24 pcim çalışıyor diyorlar render yapmakla uğraşıyorum diyor pc'im yetersiz diyor bunu yazan adam 20k dolar kazanıyor bağışlardan

azer96

Kayıtlı Üye
arkadaş bu oyun yapımcıların pc den çektikleri nedir yaw aylık 13.000 dolar kazanıyor adam sadece 1 oyundan ama oyuna para vermiyor pc toplayamıyor mu 10.000 dolara en baba pcyi toplar çift işlemcili bile toplar benim pc im bile 15.000 tl aylık 2k kazandığım halde anlamıyorum bu yapımcıları diğer yapımcılarda 7/24 pcim çalışıyor diyorlar render yapmakla uğraşıyorum diyor pc'im yetersiz diyor bunu yazan adam 20k dolar kazanıyor bağışlardan
ya bir çoğu acitasyon yapıyor işte bakma. Hayvan gibi destekçileri var aylık 20k dolar kazananı var ama işte gel gör ki ortada bir şey yok

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
ayda 15.000k$ kazan adamda birtane etkilişim yok full diyolog ne ses var ne müzik-melodi pc yetersizliginden bahsediyor hayatları yalan

ens0000

Destekçi Plus
ayda 15.000k$ kazan adamda birtane etkilişim yok full diyolog ne ses var ne müzik-melodi pc yetersizliginden bahsediyor hayatları yalan
ben 15k dolar kazanacam değil 2080 ti, 3090 alırım 4 tane birleştiririm genede slı yaparım 1 tane kullanmam bile, şuan bile 2070 var o kadar piyasa kötü olmasına rağmen 15k pcim var

Silence

Moderatör
03.10.2020 Tarihinde gelen geliştirici güncellemesi:

Gittikçe daha fazla çalışmaya başladım. Geçen hafta da dediğim gibi, bu sahne çılgınca şeyler içerdiği için yapmak çok eğlenceli oldu.
Şu anda toplam 931 render var, daha fazlasını beklemiyorum. 56 animasyon renderlandı, birkaç animasyon daha ekleyeceğim.
Sonraki hafta, daha çok kodlara odaklanacağım.
Bu sürecin uzun sürdüğü için özür dilerim.
Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

PhillyGames

IMG_20201003_202942.jpg