Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |23.01.2021|

Silence

Moderatör
1020971_1611421160642.png

Pekala,

Geliştirici cephesinde, umduğumdan biraz daha az olan 369'a kadar render aldım, ancak aynı zamanda şu anda 28 animasyonda da bulunuyoruz. Bazılarının ortaya çıkması biraz zaman aldı ama bazen işler böyle gidiyor. Bu hafta bunların çoğunu yapmayacağımı düşünmüştüm ama kendimi kaptırdım :D

Ayrıca, umarım bu haftanın başlarında Ellen'ın barbar versiyonunun geleneklerinden hoşlanmışsınızdır, bunların üzerindeki yüz boyasını sevdim :)

Şimdi çizgi roman için. Sanırım yenisine çok ihtiyacımız var, bu yüzden seçenekler için kafamda fikirler çalıştırıyorum ve önümüzdeki birkaç gün içinde bir anket yayınlayacağım. Bunu ay sonundan önce size ulaştırmak isterim.

Şimdi 11 saati kalan bir animasyonum var! Öyleyse bugün D&D hazırlığımı yapacağım ve sonra yarın oyun üzerinde daha fazla çalışacağım.

Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

PhillyGames

Üst Alt