Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |17.10.2020|

Silence

Moderatör
20201017_204339.jpg

City of Broken Dreamers'ın yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Vay be, ne hafta!

Bu hafta boyunca kendimi zorladım ve ilerlemede kendimi iyi hissettiğim bir noktaya geldim.

Yazmak ve sonra bitirmek için sadece birkaç sahne kaldı! Yani, birkaç gün içinde bitecek.

Bu devam ederken, son renderları ve animasyonları bitirip önümüzdeki hafta sonu beta testi için göndereceğim!

Bir Halloween temasıyla gideceğimi düşünüyorum ve muhtemelen bu noktada piyasaya sürülene kadar saklayacağım, bu da onu o zamana indirecek.

Neredeyse bitti!

SworD

Kayıtlı Üye
Kasımda ''Cyberpunk2077'' oyunu ile geleceğe adım atıyoruz.Ön sipariş vermiştim.Bir de oyunun +18 yaş ortalaması var.Bu oyundan daha ağır sahneler göreceğiz sanırım.Bu oyunda da ''Cyberpunk'' havası var.Beğendiğim tarzda ki oyunlar iyi hikayeler ile daha güzel olacaktır.Bilgi için teşekkürler.''Silence''
;)(y)

Abay

Broken Dreamers ve Summer's Gone Kulübü Üyesi
Destekçi Plus
Bütün oyunlar kasımda çıkacak.
İyi mi kötü mü orası belli olmaz.

Üst Alt