Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |13.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
343434.png

Oldukça güzel geçen bir hafta daha, ancak Perşembe günü biraz komisyonum tükenmişti, ama sanırım bugün bunu telafi ettim. Her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için resimler üzerinde bir sürü gönderi çalışması yaptım. Ayrıca tamamen sonlandırdığım bazı sahnelerde ve tüm cephelerde birkaç çekim ekledim.

Her şeyi çıkarttıktan sonra 837 renderda oturan uygun bir sayım var. Ayrıca önceki animasyonlarımdan birini çektim ve başka bir animasyonun içine çarptım. Yani bir animasyon başlangıcı :D. Muhtemelen bunu önemseyen tek kişi ben olacağım, ama yapmak ilginçti. Ayrıca bu hafta 52'ye kadar sayılanlardan birkaçını daha yaptım.

Ayrıca bu ay Chandra'yı içeren Mart ayı özel işleme anketimiz var, bu nedenle henüz oy vermediyseniz hemen gidip bunu yaptığınızdan emin olun. Bunlara yarın gece başlayacağım.

Ayrıca, Aziz Patty gününün bu hafta olduğunu unutmayın. Bunun için size o sabah göndereceğim bir hediyem var. Sizi havaya sokacak bir şey :p

Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

Philly

Üst Alt