Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi City of Broken Dreamers güncellemesi |06.03.2021|

  • Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,865
Tepki puanı
2,506
Puanları
113
prev.png

Gittikçe yaklaşıyoruz! Yeni donanım ve yazılım güncellemeleri gerçekten iyi çalışıyor gibi görünüyor ve henüz herhangi bir sorunu yok. Aslında, küçük sorunlara neden olan önceki garip hataların artık mevcut olmadığını keşfettim.

Bu hafta, çok sayıda animasyon yaptım ve 50 animasyonumuz var. 770'e kadar çıkaran makul miktarda render. İstediğim kadar yazmıyorum çünkü aynı zamanda bu hafta yapılması gereken çok sıkıcı yönetici işine de sahiptim, ama şimdi yapıldı.

Bu hafta, ben gerçekten crunch moduna geçmeden önce aylık özel render için anketi yapacağız, bu yüzden önümüzdeki hafta ortasını bekleyin.

Bunu geçmiş, umarım harika bir hafta sonu geçirirsiniz!

Ve her zaman olduğu gibi, harika kalın!

Philly
 
Üst Alt