Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi City of Broken Dreamers 1.09 Sürümü Güncellemesi |27.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
prev.png

Yeni bölüm yayınlanana kadar bunlardan sadece birkaçı kalmalı!

Bu hafta yazma ve render üzerine odaklandım, animasyonların arka planda kalması gerekiyordu. Beta testine girdiğimizde geri kalanını yapacağım. Şu anda tam olarak 1000 renderdayız. Nasıl çalıştığı planlanmadı.

Sanırım önümüzdeki hafta ve biraz sonra yazmayı bitirmeliyim, sonra her şeyin düzgün bir şekilde oturduğundan emin olmak için bazı bölümleri kontrol ediyorum.

Yukarıdaki render biraz eğlenceli. Orada animasyonlar var ve arka plandaki ışıklarla gördüğünüz resim aslında hareket ediyor. Basit bir şey biliyorum ama yapılmasının gerçekten güzel olduğunu düşündüm.

Oh, ve buradaki daha yeni insanlar için, sadece Paskalyaya kadar bekle! O gün için her zaman eğlenceye biraz deliriyorum. Ne kastettiğimi görmek için geri dönüp önceki Easters'ı kontrol edebilirsiniz. :)

Her zaman olduğu gibi, harika kalın!

Philly

Üst Alt