ÇARKLAR AKTİF! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

ÇARKLAR AKTİF!

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
725
Çözümler
24
Tepki puanı
32,937
Puanları
93
Kredi
0$
Düşük Ödüllü ve Düşük Riskli Çark

Bu üyeliği aldığınızda, 8 parçadan oluşan bir çark çeviririz ve size özel mesaj ile çarkı çevirirken videosunu atarız. 8 parçanın içerisinde; 1 Aylık Plus, Timestamps üyeliği, Genesis Üyeliği, 3 aylık VIP, 6 Kredi ve İlkbahar etkinliği erişimcisi, 2 adet de boş gelme olasılığı bulunmaktadır. Videolar size en geç 24 saat içinde özel mesaj ile gönderilecektir. Eğer çıkan üyelik zaten sizde mevcutsa, üyeliğin kredi bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Yüksek Ödüllü ve Yüksek Riskli Çark

Bu üyeliği aldığınızda, 8 parçadan oluşan bir çark çeviririz ve size özel mesaj ile çarkı çevirirken videosunu atarız. 8 parçanın içerisinde; 3 Aylık VIP, 6 Aylık VIP, 5 Kredi, 10 Kredi, 15 Kredi ve Ücretsiz 2 Tane Ekstradan Çevirme Hakkı, 2 adet de boş gelme olasılığı bulunmaktadır. Videolar size en geç 24 saat içinde özel mesaj ile gönderilecektir. Eğer çıkan üyelik zaten sizde mevcutsa, üyeliğin kredi bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Çark çevirmek için;

Adult Oyun Çeviri Mağaza
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt