Broken Promises Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Broken Promises Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
2-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Organize suç çetesini içten çökertmek için gizli görevle aralarına sızan polisi, Jack Bates'i oynuyorsun. Uzun zamandır kendisinden haber alamadığın arkadaşınla karşılaşman, geçmişinin peşini bırakmaması gibi gelişmeler görevini zora sokmaya yetiyor. Kiminle dost ya da düşman olacağına, elindeki kozları nasıl kullanacağına, sözlerini tutup tutmayacağına ve insiyatif alıp almayacağına karar vermek sana kalmış.

Paylaşılan Tarih: 04.08.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.41 GB
Oyun Boyutu APK: 251 MB
Tahmini Oynanış Süresi: 2-4 Saat Arası

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Romance, Police, Undercover

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Broken Promises oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - MEGA -
GOFILE

ANDROID
CLOUD - MEGA -
GOFILE

GÖRSELLER

E0018-min.jpg E0083-min.jpg E0213-min.jpg E0367-min.jpg E0389-min.jpg E0704-min.jpg E0741-min.jpg E1298-min.jpg

Son düzenleme:
msantana

msantana

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel bir hikayesi var kaliteli oyun

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
İlk versiyonu harika bir oyun. Remake yapıldı sendeledi ama yeniden düzelttiler bölümü yayınladılar mutlaka oynanması gereken bir oyun

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
oyunu indirdim ama böyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    206.6 KB · Görüntüleme: 42
Shipowner

Shipowner

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Güzel oyun tavsiye ederim hikayeside sarıyor.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
İlk çıktığında gerçekten hem oyunun hikayesi olsun hem karakterlerin kendine has havası olsun oynadığım en iyi oyunlardandı. Sonrasında bir şeyler oldu ve yapımcı oyunu baştan yaptı, o versiyon ilkine göre baya sönük kaldı. Şimdi yeniden düzenleme yaptığı söyleniyor ve olumlu geri dönüşler duydum. Halen potansiyeli olan bir oyun umarım eski havasını yakalar

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Lanet olsun ki oyuna çok erken başladım. Hikaye çok merak uyandırıcı ama daha başı bile sayılmaz. Önsözde bile denilebilir, çok büyük potansiyeli var, kesinlik oynanması gereken bir oyun.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bayadır böyle güzel bir oyun oynamıyordum. Favori oyunlarımdan biri oldu, kesinlikle tavsiye ederim.

hermon

hermon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba android olarak indirdim ama bir yerde oyun kaydetip devam edemiyorum oyunun kendisi ilerletmiyor sanki bu konuyla ilgili birşey söylermisiniz lütfen

Üst Alt