Bright Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Bright Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
C

Cancancan0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şarkı sözü yazmada hata veriyo nasıl düzeltirim

E

epsilon1234

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şarkı yazmaya girince başlık ekle dedin mi hata veriyor şarkı yaşamadığım içinde ilerleyemiyirum

Gtatony11

Gtatony11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet evde kendi odamda yazıyorum başlığı birine tıkladıktan sonra hata veriyor ve başlık yazamıyorum göz ardı et diyorum ama sonuc ayni
peki ders aldın mı ya da çevrede müzik aletleri var görmüşsündür onlardan puan aldın mı tam olarak bende anlayamadım hatayı oyunla alakalı da bi sorun olabilir.

C

Cancancan0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
peki ders aldın mı ya da çevrede müzik aletleri var görmüşsündür onlardan puan aldın mı tam olarak bende anlayamadım hatayı oyunla alakalı da bi sorun olabilir.
Admin Bi baksan ya bu hata yüzünden boşuna gitti güncelleme

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vay güncelleme gelmiş haberde vermiyorsunuz hiç :)

Q

quesman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda hatalar ve hileler için bir güncelleme geldimi. geldiyse tekrar indirecem.

Üst Alt