Bright Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Bright Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
O

ofselemender

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya beyler ben baya bir görev yaptım saatlerce oynadım ama neredeyse hiç bir şey yapamadım ve doğal cesaret artmıyor hile yapamıyorum sadece para hilesi vs yapıyorum sağ altta bende 1 tane mavi daire var ona basınca bir şey olmuyor doğal cesareti vs arttıramıyorum oyunda arttırmıyor ne yaparsam yapayım galerisi felanda yok anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

N

nerölibü

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"ruby ile arkadaş olun" görevi nasıl yapılıyor ben mi kaçırdım, bu görevi bi türlü yapamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

N

nerölibü

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
@ofselemender cesaretini artıramıyorsan, oyunda heyecanını arttırman gerekiyor. Heyecanın en az 7 olduğu zaman akşam git ve 8 saat uyu. gece rüya göreceksin ve sabah cesaretin artmış olacak. ayrıca alkol içerek de cesaretini kısa süreliğine arttırabilirsin.

C

CVS007

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bright Past" 0.88.1 ne zaman Türkçe olur

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Şarkı yazarken hata veriyor çözümü bilen var mı?.

E

epsilon1234

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bright past paslı anahtarı nerden bulacağız birde hamilelik testi yap diyor ama yapılmıyor

M

mahmutkuradri1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hile menüsü kaldırıldı mı bulamadım

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi