Bright Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Bright Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
baybrek

baybrek

ulubat
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
arkadaşlar yardımcı olurmusunuz cazibeyi arttıramıyorum bir türlü hep 5 de kalıyor hiç birşey açılmıyor

M

metebaba01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar cesaret nasıl artıyor lütfen yardımcı olabilir misiniz

M

metebaba01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord kullanmıyorum da acaba bilgisi olan aydınlatabilir mi şimdiden teşekkürler

C

clanu5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cesaret hikaye ilerleyişine göre artıyor mesela barbara için yatakta video çekerek yada val ile sevişerek karakterlerin kartlarında zaten yapman gerekeni söylüyor eğer talimattaki görevleri yapman için cesaret istiyorsa demekki sıra o karakterin görevinde değildir unuttuğuun görevler vardır onlara odaklanın

C

clanu5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yan görevleri yaptıkça artıyor yavaş yavaş. Ama anahtarı bulamadım işte
wcnin anahtarını diyorsanız jane ile konuşun zaten wcdeyken 3 adet soru işareti çıkar sabunluğun içinde olması lazım bide işe alındığına emin ol patronla konuşman gerek önce üni formanı giy öyle dene dediklerimi

S

sokeresa1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende Hile Butonu Gözükmüyor Bi Tem Mavi Buton Gözüküyor Ne Yapmam Gerek Arkadaşlar

A

allonsyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile butonu ben de de gözükmüyor acaba android den oynadığım için mi ?

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gitar mağazasına kimi buluyorduk çalışması için

B

bora1956

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkdaşlar yeni versiyonda hile butonu yok sanırsam. ben bi hile dosyası buldum bunu nere yapıştırıyoruz. bpcheatmod.rpa uzatılı bi dosya. tek dosyadan çalıştırmalık bir oyun olduğundan bilgisayarda nereye açıyorda oyunu kuruyor çalıştırıyor anlayamadım. bilen eden varmı? birde save dosyası var elimde

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
arkdaşlar yeni versiyonda hile butonu yok sanırsam. ben bi hile dosyası buldum bunu nere yapıştırıyoruz. bpcheatmod.rpa uzatılı bi dosya. tek dosyadan çalıştırmalık bir oyun olduğundan bilgisayarda nereye açıyorda oyunu kuruyor çalıştırıyor anlayamadım. bilen eden varmı? birde save dosyası var elimde
Bilgisayarınızda çalıştır komutunda %AppData% yazın. Sonrasında renpy klasörüne girin oyunu bulun oradaki klasörlere atacaksınız.

Cellat Faruk

Cellat Faruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dizüstü pc nerden alıyorduk yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
brusttr

brusttr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cesaret arttırıcak görev bulamıyorum yorumlarda sağ altta 2 mavi kutucuktan felan bahsetmişsiniz ama malesef bende 1 tane var hileleri nasıl etkinleştirebilirim acaba

Ekli dosyalar

• IMG_20210404_154023.jpg
    IMG_20210404_154023.jpg
    39.9 KB · Görüntüleme: 38
Üst Alt