Braveheart Academy - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Braveheart Academy

Güncel Sürüm Bilgisi
v.2.1
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri81.jpg

GENEL BAKIŞ

Prestijli Uluslararası Cesur Yürek Akademisine kaydolan bir üniversite öğrencisisiniz. Karakterinize en uygun başlangıç istatistiklerinizi seçebilirsiniz! Ayrıca, başlayacağınız yılı seçebilmeniz de farklı sınıf arkadaşlarına ve farklı sınıf öğretmenlerine sahip olmanıza neden olacak! Diğer sınıflardan bile olsa oyundaki her kızla tanışabilseniz de, sınıfınızdakiler her zaman daha fazla görünecektir.

Paylaşılan Tarih: 01.05.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 2.1
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.67 GB
Oyun Boyutu MAC: 4.63 GB
Oyun Boyutu APK: 1.95 GB
Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Milf, Animated, School setting, Mobile game, Trap, Handjob, Voyeurism, Exhibitionism, Footjob, Blowjob, Ahegao
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Braveheart Academy oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

adultoyunceviri629695_1.jpg adultoyunceviri629700_3.jpg adultoyunceviri629703_4.jpg adultoyunceviri629704_5.jpg adultoyunceviri629728_11.jpg

KeremHp

KeremHp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anime severim o tarz gibi geldi denerim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
görseller hoşuma gitmedi ?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Çok güzel bir oyun deneyimi yaşadığımı söylemem lazım.Bu türe ve bu görselliğe aşina olmayanlar mutlaka olacaktır,ben çok şey kaçırdığınızı düşünüyorum.Mutlaka denenmesi,en azından şans verilmesi gereken oyunlardan birisi olmuş.

Oyunumuzun mantığı basit;her gün dikkatli bir şekilde takvime bakıyoruz ve kızlarla ilişkimizi ilerletiyoruz.Takvime bakmamızın amacı ise,belli zamanlarda kızlar ile eventler var.Her bir karakterin kalp puanı var,kalp puanlarını alamadığınız taktirde belli sahneleri açamıyorsunuz.Bundan dolayı takvimi dikkatle takip edin,kızlarla ilişki kurma zamanınızı iyi ayarlayın ki sahneleri kaçırmayın.Ayrıca Wedneyday(Çarşamba) ya da Friday (Cuma) geldiği zaman,evinize gidin ve özel kişilerle tanışın.Bunu kesinlikle kaçırmayın,oyun ana karakterler,yan karakterler ve özel karakterler olarak üçe ayrılmış.Özel karakterleri görebilmek için belirttiğim günlerde telefonu kullanın ve bunu gece yapın ki,ana karakterlerden hızlı bir şekilde ilerleyin;aynı zamanda özel karakterleri de görün.

Oyunumuzun ortalama bir hikayesi var,ne çok iyi ne de çok kötü.Bütün karakterlerin bir hikayesinin olması ise beğendiğim unsurlardan bir tanesi oldu.Oyun sizi bir şekilde içine çekiyor,belli karakterlerin hikayesine bağlanabilirsiniz ya da belli karakterlerin hikayesini beğenmeyebilirsiniz.Oyundaki bütün karakterler ile bir ilişkiniz olabiliyor ve bunu diğer karakterlerden ayrı tutuyorsunuz,yani bütün karakterlere yürümeniz ve bir son elde etmeniz mümkün.Oyun daha çok harem kafasında ilerliyor,ancak şeçenekleri doğru şeçmezseniz belli sahnelerden ve belli sonlardan mahrum kalabilirsiniz.Oyunda gizli bir son olduğunu da söylemek istiyorum,bundan dolayı takvime çok dikkat edin ve her karakterle kusursuz bir şekilde ilerlemeye çalışın.Ana karakterlerin hepsinin kendine özel bir sonu var ve içlerinden birkaçı gerçekten çok güzeldi.

Oyunun bütün karakterlerini beğendim,oyunun ambiyansına aşina olduğum için bazı karakterleri ayrıca beğendim.Oyundaki hareketli animasyonlar ise muazzamdı,belli yerlerde VR havası verilmeye çalışılmış,bu da animasyonlara ayrı bir hava katmış.Ufak tefek belli yerlerde animasyon hataları da vardı,ancak bunlar devede kulak kalır :) Ambiyansa aşina olmayanlar belli şeyleri tuhaf bulabilirler,ayrıca oyunda bolca trans sahnesi de bulunuyor,bunların kimisi kız gibi görünse de -hatta bazılarını anlayamıyorsunuz- trans çıkma olasılıkları var.Oyunda birçok fantezi bulunmakta;kimisi hoşunuza gidebilir,kimisini beğenmeyebilirsiniz.

Oyunu oynarken arkada ufak da bir müzik bizlere eşlik ediyor.Oynanması gereken oyunlardan birisi olduğunu katiyetle belirtmek istiyorum,Once in a Lifetime gibi - bu türe benzer- oyunlar bu siteye mutlaka eklenmeli.Kesinlikle ön yargı ile başlamamazlık yapmayın,sadece girin ve birkaç dakika deneyin,en kötü beğenmeyip çıkarsınız :)

Yapımcının ise bu oyundan sonra başka oyun yapmayacak olması beni bir hayli üzdü.Yapımcının ilk ve son projesi olmuş ve bir daha oyun geliştirmeyecekmiş.Açıkcası bu kadar güzel bir oyunun ardından sırra kadem basması çok ilgincime gitti.Umarım ilerleyen yıllarda,yeni oyunlar yapmaya karar verir ve bu piyasaya geri döner :)

Dil kısmı ise kimilerini zorlayabilir,ancak her şeyi anlamanıza gerek yok.Belli şeyleri anlayarak gayet rahat bir şekilde bu oyunu oynamak mümkün.Translate yardımı ile oynanabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum,tabii çevirmeye uğraşırsanız.

Evet,oynarken eğlendiğim,kimi sahnelerinde güldüğüm,kimi sahnelerinde ufak hüzünlendiğim harika bir oyun olmuş.Umarım bu tür ambiyansa sahip oyunları daha çok görebiliriz...

Üst Alt