Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Bound by Lust

  • Konuyu başlatan MelanKolia
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.3.5.1
MelanKolia

MelanKolia

Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
263
Tepki puanı
875
Puanları
93
Konum
Melankolik bir şair'in mısralarında
Kredi
0₺
AdultOyunCeviri71.jpg
GENEL BAKIŞ

Macera, olasılıklar ve cazibelerle dolu bir yer olan Başkent'e ulaşmak için memleketinizden ayrılmaya karar verdikten sonra başlar.
Unutulmuş bir çağdan gelen bir succubus prensesi olan Anath, diğer succubi'lerle birlikte kendi türleriyle sizinki arasında çıkan bir çatışmadan sonra sizin boyutunuza sürüldü. O zamandan önce, Succubus insanlarla uyum içinde yaşıyordu. Türlerinin hayatta kalmasını sağlamak için succubus, bir insanın ruhunu bir succubus'a ruhani olarak bağlamak için sözleşmeler yarattı. Bu sözleşmedeki olan insanlar ,bu süreçte hayatlarını riske atmadan succubus'a sınırsız bir sihir kaynağı verebilecek insanlar olan Muhafızlar adını alacaklardı.Ama bir succubus bu sözleşmelerin sınırlandırılmasından memnun değildi ...

Paylaşılan Tarih: 10.01.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3.5.1
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.26 GB
Oyun Boyutu MAC: 2.24 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Female protagonist, Multiple protagonists, Big Tits, Big Ass, Female domination, Male domination, Groping, Lesbian Masturbation, Sex Toys, Milf, Sleeping, Transformation, Mind Control, Corruption, Monster Girl, Possession, PoV, School Setting, Ahegao, Creampie, Footjob, Group sex, Handjob, Interracial, Lesbian, Oral Sex, Sexual Harassment , Slave, BDSM, Bukkake , Humiliation , Dilf, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, Virgin, Adventure, Fantasy, Paranormal, Sandbox, Furry, Humor, Horror, Spanking, Voyeurism, NTR(Avoidable).
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Bound by Lust oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - MEDIAFIRE


GÖRSELLER

AdultOyunCeviri75.jpg AdultOyunCeviri74.jpg AdultOyunCeviri73.jpg AdultOyunCeviri72.jpg


 
Son düzenleme:
Z

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Katılım
4 Ağu 2020
Mesajlar
26
Tepki puanı
10
Puanları
3
Kredi
0₺
Oyunda ne ararsan var ama bu şekilde görselleri olanı çok sevmiyorum
 
Üst Alt