Betrayed Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Betrayed Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.96
Jemand

Jemand

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu İngilizce olarak oynamıştım güzel bir oyun

A

Arew

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefondan oynuyorum anahtarı alcam ama tıkladıgımda oraya gitmiyo videoyu izledim yine yapamadım orada durup dilendiriyor nasıl yapıcaz o kısmı

E

eren5234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mazgala tıklıyorum gitmiyor oraya ne yapmam gerekiyor anahtarı alamıyorum bu yüzden

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
F

full.xp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu indirdim ama bazı yazıları okumak neredeyse zor yazı beyaz arka planda beyaz en azından textbox diyorsunuz o olmalı sağdamlıyı koyu yapıp okuama şansımız olmalı onun yüzünden sildim belki bu düzeltilebilir takip edeceğim.

acar242

acar242

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyundaki yazıların arkaplanı koyu renkli olmadığı için çoğunlukla ne yazdığını göremiyorum, bunun bi çözümü var mı?

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ayarlardan ayarlayın ekran parlaklığını azıcık keşfetseydiniz bulursudunuz

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spor salonunda 2 kişinin anahtarını nereden bulucam

H

hak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bozuk tel mel yok hiçbiryerde boşa gitmiş gb lar discorddan yardım al flanda deme çözümü varsa söyle burdan

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nick ile bilgisayar dersine gir veya plaja git dediğin de iki seçenekte de hata var sahenin sonunda dosya bozuk hatası veriyor yoksay dediğimiz de ise o sahne hiç yaşanmamış gibi görevin başına atıyor

P

PARZIVAL65

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Dev paketi satın aldım erişim izni verebilir misiniz? Mackenzie

B

burak1209

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun dosyası okunuyor diyor uzun süre kalıyor açılmadı hala

Reis41

Reis41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Striptiz kulubune gittikten sonra kimlik istiyor bir türlü kimliği bulamadım bana yardım edecek var mı

G

Gereksiz12

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Nick in kimliğini bulamadım nerede ayrica discorda girdiğim zaman 3 gün beklememi söylüyor o yüzden burdan soruyorum

Üst Alt