Betrayed Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Betrayed Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.96
O

ottosm84

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Spor salonunda kızlardan intikam icin anahtar aradağımız sırada oyun buglanıyor anahtarı bulmamı istiyor ama anahtar yok yada nerde?

K

kratos532

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Spor salonunda kızlardan intikam icin anahtar aradağımız sırada oyun buglanıyor anahtarı bulmamı istiyor ama anahtar yok yada nerde?
Hademenin ofisinde direk karşıda asılı hademenin ofisi gym in orada janitors closet yazıyor zaten

O

ottosm84

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hademenin ofisinde direk karşıda asılı hademenin ofisi gym in orada janitors closet yazıyor zaten
Heryere baktım anahtar yok ama anahtar olmadığı halde kapıya tıklarsam oyun devam ediyormuş gibi hintler değişiyo ama yinede farklı biryere gidemiyorum

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
KaanGNS

KaanGNS

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun çok iyi kesinlikle oynayın ☺

MetinZ

MetinZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun en başında odadaki her şeyi dene diyor kapıyı falan açamıyorum yardımcı olacak var mı?

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Depodaki alandan ipi alıp sonra anahtarı alıyorsun
Aga depoda ip flan yokki deponun içine de girilmiyor ayrıca ipi alınca anahtarı nasıl alıyoz ne dertleri varda bu kadar zor oyun yaparlar anlamıyorum silicem oyunu gördüğüm en berbat oyun

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun benim için hayal kırıklığıydı gözünüzü seveyim criminal case tarzı oyun yapmayın oyuna başlayamadım bile evsizin içine girdim ondan sonrası yok depoda ip flanda yok :(

Powerofevil

Powerofevil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar striptiz kulübünden geldikten sonra mutfataki kıza para verdikten sonra uzun ve yorucu bir gün oldu uyku vakti diyor yapmamız gereken şeye basınca ama yatağa tıklayınca yatmak istemiyorum diyor oyunda takıldım ne yapmak gerekiyor

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Beğendiğim oyunlardan biridir.Hikayesi ve iyi karakterleri mevcut.Oyun bir çok açıdan size her türlü duyguyu hissettiriyor.Güldüğünüz anlar olur, üzüldüğünüz anlar olur, duygusallaştığınız anlar olur, öflendiğiniz anlar olur ve seçimleriniz ile adaleti sağlama istediğiniz anlar da olur.Devamını merakla bekliyorum.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
🥰(y)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunun hikayesi ve içeriği diğer oyunlara göre farklı ve güzel oynamayanlara tavsiyemdir

Niki

Niki

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İlk anahtarı nerden bula bilirim ?

Üst Alt