Betrayed Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Betrayed Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.96
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
indirme linklerinden bi türlü indirme sayfasına gecemedim sürekli farklı siteler reklamlar çıkıyor ?
Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleme ekranı gelmediyse ekrandaki "Devam etmek için tıkla" yazısına tıkla. Sonra 5 saniye bekleyip "Linke git" yazısına tıklayıp açılan sayfayı kapatıp tekrar "Linke git" yazısına tıkla. Eğer Bildirim.eu sitesi karşına çıkarsa "İzin Ver Ve Devam Et" yazısına tıkla.

Quantum Angel

Quantum Angel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google Drive için erişim izni gönderdim kabul ederseniz memnun olacağım.

Quantum Angel

Quantum Angel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkte sorun varmış yetkililere bildirdim en kısa sürede düzeltilecektir.
Mega - İndirmelerde kısıtlama söz konusu hesap oluşturup kullansanız dahi 6 saat kadar bir süre beklemen indirme yapamıyoruz.
Cloud - İndirmelerde hız kısıtlaması söz konusu yaklaşık 8 kat daha uzun sürüyor bu olukça büyük bir sorun. Bu yüzden tercih etmiyorum.
GDRIVE - Çok fazla indirme yapılan dosyalar indirme için engelleniyor. (Dosyayı Drive a kaydettikten sonra bir dosyaya taşıyıp onu bu bug sayesinde indirebiliyoruz) Yine de oldukça uğraştırıcı.

Bu tür sorunlardan dolayı yeni bir dosya upload sitesine geçilebilir. Elbette sizin de geliriniz düşünülerek.

!memet

!memet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviriler ve oyun çok guzel AOÇ ekibine teşekkürler

A

apoabi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İvananın evinde scarletin odasında birşey bulamıyorum yardım lütfen

S

Saksofoncuuu01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş yapamıyorum kül ve şifre girdikten sonra bu yetkiye sahip değilsiniz diyor ve siteye atıyor

B

baris1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android linklerde sıkıntı var galiba

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
sayfada bi sorun olmuş galiba beta haricindeki oyunlar için de takipçi plus aboneliği almamız mı lazim
Şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar. Ama alırsanız destekçi plus şu anda erişebilirsiniz.

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyun çoook uzun ama konusu iyi

Üst Alt