Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Betrayed güncellemesi |27.08.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200903_132552.jpg

Betrayed'in yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Bir sonraki güncelleme alışılmadık bir güncelleme olarak oynanıyor. Ben buna "remaster" güncellemesi diyorum. Şimdi şunu söylemekten korkuyorsun: Dostum o oyun daha bitmedi ve sen remaster yapacak mısın? Aslında hayır ve evet. İşte nedenleri:

1 / Oyun zaten 2 yıldır geliştiriliyor ve bu süre zarfında tekniğim çok değişti. Umarım daha iyi olur. Ve oyunun ilk sürümlerinde, örneğin grenli işlemler gibi sorunları var.

2 / Yapım sırasında düzeltilen birçok hata vardı, ancak hala bir kısmı kaldı. Ve onları onarmak, çoğunlukla kurtarıcıları bozacak şeyleri değiştirmek anlamına gelir.

3 / Oyunun ana hattı, oyuncuya oyunu biraz daha "geniş" ve tabii ki daha vahşi hale getiren bazı yan istekler getirecek kadar dolu.

Peki bir sonraki güncellemeden ne bekleyebilirsiniz?

Yeniden düzenlemek, renderlar ve animasyonlar üzerindeki grenleri gidermek.

Oyun etrafında tüm GUI ve grafiği değiştirme (düğmeler, harita, menüler)
Daha fazla müzik teması ve belki daha fazla ses eklemek
Hikaye ana hattı etrafında yapılacak daha fazla şey eklemek
Bilinen tüm eski hataları düzeltmek
Yeniden oynatma galerisi ekleme
Birkaç sahneyi "daha iyi sığdırmak" için yeniden yaptım
Genel olarak bu güncelleme, oyunu son birkaç güncellemeden önceki son durumuna ve şekline hazırlıyor.
Joraell

03_Choice_system_-_Text_box.png

Son düzenleme: