Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Z

Zreael

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahmini ne zaman betadan çıkar?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ben ilk defa bir oyun karakterine aşık oldum. O da jill iyi kurgulanmış güzel bir karakter 🙂
Merhaba, Kesinlikle ''Jill'' iyi kurgulanmış bir karakterdir. Oyunda onun etkisi çoğunlukla hissedilmese de sahneye çıktığında tek başına oyunun seviyesini baya arttırıyor. Basit bir filmi oscar almaya zorlayacak iyi performans sergileyen başarılı bir oyuncu gibidir. Her olduğu render sahnesinde oyunda ki heyecanı arttırıyor. Duygusal bir karakter olması ki; ben de duygusal bir yapıya sahibimdir. Bu da ''Jill'' olan ilgimi baya arttırıyor. :):giggle:

Jill çok enteresan bir karakter. Hem çok masum bir karakter hem de çok olgun ve kadınsı. Hem masumiyeti yüzünden zayıf gibi görünüyor, hem de sorumluluk alabilen yetişkin bir kadın. Valla çok sıradışı ya. Ben gerçek hayatta böyle bir karaktere sahip bir birey görmedim. DPC nasıl ve kimi örnek alarak kurguladı acaba.

Merhaba, Her ne kadar da kurgulanmış bir hikaye de olsa, gerçek hayatta insanlar gözlemledikleri ve de tanıdık kişileri baz alarak bir şeyler ortaya çıkarır. Bu da yapımcının kurguladığı hayali bir fantezidir. Elbette ki gerçek hayatta insanlar tamamen olmasa da çok değişkendir. İnsanlar olgunlaştıkça bir çok güzel şeyleri bıraktığı gibi kötü şeyleri de kendine katar. Bir şeyler kurgulamak isteyen insanlar da hem iyi hem de kötü yapıyı aynı anda kurgular ki bu da ortaya birden çok farklı karakter ortaya çıkarır. Oyunlar, filmler, diziler ve Anime olsun aslında olan her karakter farklı varyantlara bölünmüş tek karakterdir. Bu da kurgulanan farklı bir düşünce fantezisidir. Elbette ki gerçek hayatta insanlar bir amacı benimser, amacı olmayan bir insan dünya da kendini boşluktaymış gibi hisseder. Sürekli bir amacı olmalı ki neden hayatta kaldığını ve neden mücadele ettiğine dair kendine bir sebebiyet belirler. İnsanlar çok kırılgan varlıklardır. Onlara bir amaç vermezsen eğer kendini yok edebilecek bir yapıya bile bürünebilirler.:geek::)(y)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jill çok enteresan bir karakter. Hem çok masum bir karakter hem de çok olgun ve kadınsı. Hem masumiyeti yüzünden zayıf gibi görünüyor, hem de sorumluluk alabilen yetişkin bir kadın. Valla çok sıradışı ya. Ben gerçek hayatta böyle bir karaktere sahip bir birey görmedim. DPC nasıl ve kimi örnek alarak kurguladı acaba.
Kesinlikle öyle. 🙂

O

onlyefoo

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
save dosyasını bir turlu yapamıyorum

E

eraseras11

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
satın alırsam oyunun en ilk bölümden başlıyor mu acaba ?

S

Silinen üye 28892

save dosyasını bir turlu yapamıyorum
Android'de kayıt dosyasını nasıl kurarım?

- RAR'dan çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArchiver indirebilirsiniz) - İndirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın. - Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasöre atın.

Windows'da kayıt dosyasını nasıl kurarım?

- Öncelikle indirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın. - Bilgisayarınızda çalıştır komutunda %appdata% yazın. - Sonrasında AOC klasörüne girin, hangi oyunun kayıt dosyasını indirdiyseniz o klasöre girin ve rardan çıkarttığınız dosyaları oraya atın.

K

krsln007

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 dolarlık alışveriş yaptım nasıl beta üye olabilirim

A

AdemBalta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abilerim canlarım :d ne zaman erken erişimden çıkar elim ayağım titriyor oynamak için ❤️

O

Omertokk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sahnede tam olarak yapacağım ne kaldı ? Yardımcı olabilir misiniz teşekürler geri ileri odadan çıkma vs hicbirsey aktif değil sadece bu ekran var

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-04-13-52-49-465_beingaoc.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-12-04-13-52-49-465_beingaoc.adultoyunceviri.com.jpg
    554.7 KB · Görüntüleme: 48
J

johnsilver94:)

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben bu oyunun kendi oluşturduğum save dosyasını nerden bulabilirim sezon 7 ye kadar baştan sona tekrar gelmek istemiyorum oyunun app datasında local dosyasına kuruyor fakat save dosyası nerde bulamıyorum sezon 8 geldiğinde bir daha baştan sona eziyet

W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
8.0 ile 8.1 arasında ne fark var acaba ? aydınlatabilir misiniz beni ?

C

Cihateren

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tommynin odasına nasıl gidecez ya babasının yardım görevinde

Üst Alt