Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Beyler yardım edin 2 sezonun sonundaki kayıt dosyasını alıyorum
3.sezonu indirdim kaydı yükleme kısmında kaydımı göremiyorum 2.sezona girdiğimde kayıtlarım silinmiş olarak görüyorum
Discord sunucumuza gelip çözüme daha hızlı ulaşabilirsiniz

H

Hakansins

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yardım edin 2 sezonun sonundaki kayıt dosyasını alıyorum
3.sezonu indirdim kaydı yükleme kısmında kaydımı göremiyorum 2.sezona girdiğimde kayıtlarım silinmiş olarak görüyorum
Bu sorunun aynısını bende yaşıyorum 3. Sezona bir türlü başlayamadım save dosyası yok importa birşey gelmiyor

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
1

11--22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidden oynuyorum yeni kayıt baslatamadim bir şeyi kaçırıyorum sanırım ama bi yardım eli uzatacak yok mu

M

Maximilian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kafam karıştı şimdi parti bittikten sonra jiil ile odadan çıktıktan sonra bitmişti sonrasını oynamak için hangi sezonu indirmek lazım 3-sezon 1 bölüme neden başlayamadim🙄

P

picvisne1331

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Sezon import sorununu düzeltebilen oldu mu ? 2. sezon transfer dosyam doğru konumda discorddaki bütün saveleri de denedim ama ne yaparsam yapayım 3. Sezona saveleri getiremedim yardım edebilir misiniz

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
3. Sezon import sorununu düzeltebilen oldu mu ? 2. sezon transfer dosyam doğru konumda discorddaki bütün saveleri de denedim ama ne yaparsam yapayım 3. Sezona saveleri getiremedim yardım edebilir misiniz
Sunucumuzdaki yardım kanalına yazarsanız, orada bulunan çözüm yolunu iletebilirim

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
T

thesebara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3, sezonu ındırırsek tum sahnelerı yınede acabılıyor muyuz

Üst Alt