Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemede gelişme varmı?

M

madrec

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerçekten oynanması gereken bir oyun çevirdiniz için teşekkürler aoc güncellemeyi dört gözle bekliyoruz :)

şahinksevdalısı

şahinksevdalısı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yapan adam açıklama yaptı mı acaba ? ne zaman gelicek

S

sqacs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim ilk açtıgımda oynayabildim kapatp girmeye çalıştıgımda açılmadı ne yapmalıyım

K

kapkortas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya o kadar saat bekledim %90 larda internet gitti şimdi gene yükleme derdi çekicem Xll

G

Gonyali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
birisi acil yardım edebilir mi windows a yüklerken cloud dan indirdim ayrı ayrı ama nasılk yüklücem biri baştan anlatıp yardım edebilir mi

S

Silinen üye 28892

birisi acil yardım edebilir mi windows a yüklerken cloud dan indirdim ayrı ayrı ama nasılk yüklücem biri baştan anlatıp yardım edebilir mi
İndirdiğiniz .ZİP Uzantılı arşiv dosyasının içinde ki tüm dosyaları, masaüstüne çıkartın. Sonrasında .Exe uzantılı dosyaya çift tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Y

ygt313131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dr. PinkCake episode 8'i çıkarınca çevirmeniz ne kadar sürer?

K

kapkortas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sitenin GDRİVE linki ile birşey yapabilirmisiniz diğer linkler 6-7 saat surerken GDRİVE 2 saat suruyo indirmesi ama linke basınce çok kişi indirdiği için tekrar deneyin falan diyo

S

Silinen üye 28892

sitenin GDRİVE linki ile birşey yapabilirmisiniz diğer linkler 6-7 saat surerken GDRİVE 2 saat suruyo indirmesi ama linke basınce çok kişi indirdiği için tekrar deneyin falan diyo
Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

K

kapkortas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
dediklerini yaptım sağ tıklayıp indir dedim ama gene diyoki (bu dosya için indirme kotası aşıldığından şu anda söz konusu dosyayı ındıremezsınız) diyo

Üst Alt