Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bulabildiğim tüm yabancı discourd, reddit fan gruoup sayfalarını taradım yapımcının patreondaki ücretli açıklamasını da okudum son durum şöyle:

Yapımcı hâlen animasyonlar üzerinde çalışıyor muhtemelen 10 gün içerisinde animasyonlar ve poz çalışmaları bitecek. Diğer işlerin tamamlanması ise biraz daha zaman alacak oyunun beta sürecini hesap edersek en erken Aralık ayında oynayabileceğiz. Ancak bu yeni yıla Ocak ayına da sarılabilir çünkü yapımcı 2.sezon finali olması sebebi ile vaad ettiğinden daha büyük bir güncelleme yapıyor. Bazı sayfalar yeni yıl hediyesi sürprizinden de bahsediyor. Yani sözün özü şu Aralık ayına kadar güncelleme falan yok en geç Ocak ayında masa başındayız :)
İngilizce versiyonu en geç Kasım'da yayında olur beta süresi genellikle 2 hafta kadar sürüyor. Oyunun bu bölümünün ana temalarından biri Cadılar Bayramı yani Aralık ve Ocak ayına sarkmaz. Yeni yıl içinde sürpriz olursa sadece küçük bir güncelleme gelebilir. Yapımcı şuan sahnelerin çoğunu bitirmiş diğerlerini de işleme sırasına koymuş durumda. Belirttiğin tarih absürt.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizce versiyonu en geç Kasım'da yayında olur beta süresi genellikle 2 hafta kadar sürüyor. Oyunun bu bölümünün ana temalarından biri Cadılar Bayramı yani Aralık ve Ocak ayına sarkmaz. Yeni yıl içinde sürpriz olursa sadece küçük bir güncelleme gelebilir. Yapımcı şuan sahnelerin çoğunu bitirmiş diğerlerini de işleme sırasına koymuş durumda. Belirttiğin tarih absürt.
Bencede ekim ortası gibi geleceğini dusunuyorum

S

sheytandark1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu kurarken uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. "APK"

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu kurarken uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. "APK"
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

S

sheytandark1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Tamam yükledim teşekkürler. Save dosyaları umarım duruyordur :D

tuncgs52

tuncgs52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar isabellayayla havuz gorevi var ama ilk once bitkileri sulamam lazim butun bitkileri suladim ancak tamamlanmiyor gover yardim edin bana

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar isabellayayla havuz gorevi var ama ilk once bitkileri sulamam lazim butun bitkileri suladim ancak tamamlanmiyor gover yardim edin bana
3 farklı sulama şekli olduğunu hatırlıyorum hepsini doğru yaptığında görev bitiyor

Y

Yunus 8324

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tommy'nin odasını bulamadım bir türlü gerçi sadece bir oda kilitli ona giremiyorum sadece nasıl giricem

T

Turkeyfbic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pc ye nasıl kuruyoruz .aoc dosyası falan var yardım edebilirseniz sevinirim

T

Turkeyfbic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir şey yapmana gerek yok. RAR dosyasının içindeki dosyaları, masaüstüne kopyalayacaksınınız. .exe uzantılı dosyaya tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar.
Cloudan dan yükleyince rar şeklinde değil de ayrı ayrı 1 tane exe dosyası bir tane de .aoc dosyası var aynı yerde oldukları halde açınca uyarı veriyo risklidir diye sonrasında otomatikman exe dosyası kayboluyor diğer linklerde limit aşımı olduğu için sadece cloudan yüklemek zorunda kalıyorum

S

Silinen üye 28892

Cloudan dan yükleyince rar şeklinde değil de ayrı ayrı 1 tane exe dosyası bir tane de .aoc dosyası var aynı yerde oldukları halde açınca uyarı veriyo risklidir diye sonrasında otomatikman exe dosyası kayboluyor diğer linklerde limit aşımı olduğu için sadece cloudan yüklemek zorunda kalıyorum
Windows Defender ya da varsa harici antivirüs programınızı devredışı bırakmalısınız. Antivirüs programları bu tür oyunları genelde virüs olarak algılıyır.

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme geldi hemen baslayalım :)) tamamı yuklense hemen keske :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Antivürüs programını kapatman, sanıyorum ki exe dosyasının kaybolmasını engelleyecektir.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bir şey yapmana gerek yok. RAR dosyasının içindeki dosyaları, masaüstüne kopyalayacaksınınız. .exe uzantılı dosyaya tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. İyi oyunlar.
Ben de aynı durumu yaşıyorum. 14 gblik dosya indirdim ama, rar dosyası olarak gözükmüyor. Yani otomatik olarak rar olarak açabileceğim bir dosya yok. Bunu nasıl düzeltirim ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Ben de aynı durumu yaşıyorum. 14 gblik dosya indirdim ama, rar dosyası olarak gözükmüyor. Yani otomatik olarak rar olarak açabileceğim bir dosya yok. Bunu nasıl düzeltirim ?
Açtığınızda gözüken dosyaları masaüstüne atmanız yeterli.

Üst Alt