Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
timssy

timssy

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu ay sonu veya ekimin 10-20 si arası gelebilir ama kesin bir şey yok yapımcının hızına bağlı.

B

biktimaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey sormak istiyorum yapımcı yeni bölümü yayınladıktan sonra çeviri ekibi ne kadar sürede çevirip burada betaya girer ? direkt satın alacağım sabrım kalmadı...

P

paarthurnaxw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
agalar 1.sezon 7. bölüm bitti ama 2.sezona geçemiyorum nasıl geçebilirim?

P

paarthurnaxw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl yani? oyunun sadece 7.bölümünü mü indirdiniz anlamadım ki
hayır 2.sezon 3.bölüme kadar indirdim fakat 1.sezon bitti ama ikinci sezon başlamıyor en son kapanış falan oluyor emeği geçenler falan sonra ana ekrana dönüyor

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bişey soracaktım 4. bölümde maya ve josy le kütüphanede konuşurken daha fazlasını iste seçeneğini seçiyorum ama kızlar arkadaş kalmak istiyor Neden Acaba ???

KanTura

KanTura

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu her açtığımda ilk defa giriyormuşum gibi yaş vs soruyor bunu nasıl çözebilirim

Üst Alt