Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

karacamuhammed

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
go file ve dropmefiles zaten yok. içinde oyun silinmiştir diyor. mega indirmiyor.

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Böyle bir hata alıyorum nedeni nedir acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201129-194946.jpg
    Screenshot_20201129-194946.jpg
    289.2 KB · Görüntüleme: 8
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Teşekkür ederim ayrıca drive kullanılmasının size bir zararı yoksa linki yenileyebilirmisiniz diğerleri çok sıkıntılı ve uzun sürüyor ya da drive ne zaman düzelir
Gdrive'da sorun yok, son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz. Veya alternatif linkleri deneyebilirsiniz.

B

batuhan12161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ana sayfaya girdiğinde önüne çıkan bildirime tıkla orada linkleri bulurssun

S

Sebastian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Android linkler arasında kalite farkı var mı? Kayıtlı dosyam var ama baştan başlayarak oynayacağım.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Android linkler arasında kalite farkı var mı? Kayıtlı dosyam var ama baştan başlayarak oynayacağım.
Düşük boyutlu APK'da müzikler yok ve görüntü kalitesi bir tık düşük. Artı olarak kurulumu için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Alan sıkıntısı yaşıyorsanız düşük boyutlu APK'yı indirmenizi öneririm.

B

bitirici1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bişey sormak istiyorum
ben oyunu her güncellemede baştan oynadım
şimdi bu güncelleme için de öyle yapmak istiyorum
sadece oynayış saatini merak ediyorum
yeni güncelleme ne kadar uzunlukta yardımcı olabilir misiniz ?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
arkadaşlar bişey sormak istiyorum
ben oyunu her güncellemede baştan oynadım
şimdi bu güncelleme için de öyle yapmak istiyorum
sadece oynayış saatini merak ediyorum
yeni güncelleme ne kadar uzunlukta yardımcı olabilir misiniz ?
Sadece yeni eklenen bölüm seçimlerinize göre 2-5 saat kadar sürebiliyor. Oyunun toplam uzunluğu 15 saatten fazla.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
linkleri yeniler misiniz drive ve sondaki zaten indirmiyor birinden silinmiş megada kotası çok büyük olmyyor diğer linkte 2 defa indirirken hata verdi linklerin çoğu çökmüş halde neden cloud yok ki

M

Murat1900

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ya aga neden cloud şeceneği yok

Üst Alt