Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
B

Bycrazyturk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna baslarken ki sahne güzeldi.Bu oyunda dik puanı yüksek olması mı daha iyi ,düşük olması mı?
Verdiğin çoğu kararın bir sonucu oluyor,karakterin o yönde gelişiyor o yüzden iyi veya kötü şeklinde bi yorum yapamayız ama sonucu beğenmezsende hile ile puanını değiştirebiliyorsun zaten

B

babanaptin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7.bölüm geldiğimizde kaldığımız yerden devam etmek için ne yapmamız gerekiyor oyunu winrardan daha çıkartmadım işlemleri için yardım edebilecek biri var mıdır????

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
7.bölüm geldiğimizde kaldığımız yerden devam etmek için ne yapmamız gerekiyor oyunu winrardan daha çıkartmadım işlemleri için yardım edebilecek biri var mıdır????
Kayıt dosyanız varsa devam edebilirsiniz. %appdata% renpy klasöründe oyunun içerisinde bulabilirsiniz ve yeni oyunun klasörüne atarsanız devam eder.

T

Tarık2752

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum açtım biraz oynadım save falan aldım sonra kapttım tekrar girmeye çalıştığımda uygulama kendini siliyor ne yapmam lazım yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum açtım biraz oynadım save falan aldım sonra kapttım tekrar girmeye çalıştığımda uygulama kendini siliyor ne yapmam lazım yardım edebilirseniz çok teşekkür ederim
Antivirüs varsa kapatınız ondan dolayı oluyordur Defender da olabilir.

sptwashere

sptwashere

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summers Gone ve AOA Academy'den sonra çıtayı nirvanaya taşıdığımı hissediyorum.Bugün bitirdim. EF SA NE!

fakeci4534

fakeci4534

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok iyi bir oyun ilk bölümünü oynarken

Moderatörün son düzenlenenleri:
K

Kemalkm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bildirimlere izin verve oyna diuo izin ver diyorm kabul etmiyo ne saçma

V

voldemert

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sadece yama yok mu oyunu steam den almıştım oyuna ihtiyacım sadece yamasını bulamazsam iade edeceğim valla :((

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Oyun betada çevirisi tahmini ne zaman gelir cevap verirseniz sevinirim

B

BarisKaan01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar en son şu kızın babası geliyordu ondan sonra güncelleme geldi mi?

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bölümün tahmini çıkış tarihi nedir?

Üst Alt