Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi genel bi soru soracam arkadaşlar. Oyunlarin çoğunu oynadım. Badik de 2.kez az önce bitti. Peki şimdi Badik tarzı uzun soluklu, senaryolu ve senaryosu uzun süren, bol seçenekli, bol aksiyonlu(anladınız siz), sürükleyici, oynamaktan zevk aldıran tavsiye edeceğiniz oyunlar varsa söyler misiniz? Oyun boyutu ve büyüklüğü önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Şimdi genel bi soru soracam arkadaşlar. Oyunlarin çoğunu oynadım. Badik de 2.kez az önce bitti. Peki şimdi Badik tarzı uzun soluklu, senaryolu ve senaryosu uzun süren, bol seçenekli, bol aksiyonlu(anladınız siz), sürükleyici, oynamaktan zevk aldıran tavsiye edeceğiniz oyunlar varsa söyler misiniz? Oyun boyutu ve büyüklüğü önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
Acting Lessons oynamanızı öneririm.

rednexi

rednexi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu steam'den satın almıştım. Sadece Türkçe yaması var mı?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Buradan oyunu nasıl indirebilirim, bağlantılara tıkladığımda bir türlü indirme gelmiyor, başka pancereler açılıyor sürekli.
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Aklında hangi oyunlar varsa söyleyebilirsin. Yeterki badik gibi alsın götürsün beni :)))
Türkçe oyunlar kategorisinden hangisini oynarsanız oynayın sizi sürükleyecektir. Ama özel olarak isterseniz
City of the broken dreamers, Depraved Awakening çok güzel oyunlardır.

B

bimgame

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunların Exe dosyalarını defender jeefo.a görüyor. Sadece adultoyun oyunlarında, bilgisayardaki başka hiç bir programda yok. Konu hakkında yardımcı olabilecek varmı nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım. ilk silinen oyun being a dik.
midnight paradise. bad hero. become rock star,Angelica Temptation ,live to fight,No more secrets ,Second Chance,deliviance ,sunshinelove,summergoneThe Tyrant,Where The Heart Is ,Wnm,pandoras box,pine falls,pine falls 2,echoes of lust,echoes of lust 2. bu oyunların hepsi silindi. Çok sayfa olduğu için yazılanları tek tek okuyacak imkanım yok.Daha önce bu konu açıldıysa kurusa bakmayın.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyunların Exe dosyalarını defender jeefo.a görüyor. Sadece adultoyun oyunlarında, bilgisayardaki başka hiç bir programda yok. Konu hakkında yardımcı olabilecek varmı nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım. ilk silinen oyun being a dik.
midnight paradise. bad hero. become rock star,Angelica Temptation ,live to fight,No more secrets ,Second Chance,deliviance ,sunshinelove,summergoneThe Tyrant,Where The Heart Is ,Wnm,pandoras box,pine falls,pine falls 2,echoes of lust,echoes of lust 2. bu oyunların hepsi silindi. Çok sayfa olduğu için yazılanları tek tek okuyacak imkanım yok.Daha önce bu konu açıldıysa kurusa bakmayın.
Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını antivirus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edebilirsiniz.

Üst Alt