Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
J

jass1361

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam oyunu çalıştıramıyorum "turbo virtual machine yanıt vermiyor" diye bir sorunla karşılaştım çözümü varmıdır acaba?

A

Acıhüso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin dosyayı indirdim oyunu kurmadı ama çok fazla yer kapladı ve dosyayı sildim ama hala dolu nedeni nedir

A

Acıhüso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosyayı sildiyseniz eğer kapladığı alan kadar yer silinmiştir.
Yüklemeden önce 12 gb yer vardı yükledim 9 kaldı kurulumu yapmak için dosyaya Tıkladım yukleniyor dedi sonra uygulama yuklenmedi dedi hafızaya baktım 6 kaldı ilk yüklediğim disyayı sildim 9 kaldı heryere baktım başka dosya yok ama hala 9 gb boş yer var

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yüklemeden önce 12 gb yer vardı yükledim 9 kaldı kurulumu yapmak için dosyaya Tıkladım yukleniyor dedi sonra uygulama yuklenmedi dedi hafızaya baktım 6 kaldı ilk yüklediğim disyayı sildim 9 kaldı heryere baktım başka dosya yok ama hala 9 gb boş yer var
Telefonu yeniden başlattığınız zaman dolan alan boşalacaktır.

A

Acıhüso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun sebebini bilen varmı
Varsa yazsın lütfen teşekkürler

H

hasat2237

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler bayan lan bu oyunda pc im trojen vürüsü buldu ne yapim bi yardım cı olun

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
beyler bayan lan bu oyunda pc im trojen vürüsü buldu ne yapim bi yardım cı olun
Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını antivirus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edebilirsiniz.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bende 6 GB yer vardı oyunu indirmeye çalıştığım da hep yarıda indirilmedi yazıyor. Şimdi 25 gb hafıza var yine oyun yarıda kesiliyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 4-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni sürüm ne zaman cikacak ?

P

Poteyto55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son şu oyun oynuyoduk kaleyr giriyoduk ondan sonra güncrlleme gelmedi de mi?

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Üst Alt