Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe 0.6.1

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.6.1

CumaLee

Moderatör
Aldığınız hatayı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz mümkünse ekran görüntüsü atınız.

jokerSSS

Kayıtlı Üye
Aldığınız hatayı söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz mümkünse ekran görüntüsü atınız.
ekran görüntüsü almak için oyunu açtım dünden beri gelen hata gelmedi ve şuan oyun açıldı enteresan birşey birdaha olursa atarım teşekkürler

MrKj

Kayıtlı Üye
Oyunun yeni sezonu ne zmn gelir acaba admin bilgi verebilirmisiniz

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Bu oyunun ayrı bir hayran kitlesi olduğu için indiriyorum başladığım zmn 1. Sezondan başlıyorum değil mi??

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Düşük boyutla normal boyutun farkı ne grafikler fln mi yoksa güncellenmis halimi

Melih AC

Kayıtlı Üye
Sadece türkçe yamayı atabilir misiniz? internet hızım yavaş direk türkçe yamayı game klasörünü atıcağım.

Üst Alt