Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
T

tayfurdmn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hesabımı yazdığım halde giriş yapamıyorum

A

asas00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
başlangıçta tuvalette josy nasıl aranıyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Şifreyi doğru girsemde girmiyor saçmalamdı giriş ekranında giriş yapamıyorum
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu ilk yüklediğimde oynayabilmiştim yanlışlıkla windows d efender ı açtım ve oyunu sildi şimdi yeniden yükledim fakat hesaba giriş yerinde kalıyor sildim farklı hesap açtım bidaha yükledim yine aynı hatayı verdi neden?

F

fuurki2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır yok ona rağmen girmiyot hata vermiyor sadece girmiyor yani

erdemisa16

erdemisa16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
YENİ sürümü indirdim kaldığım yerden nasıl devam edeceğim?

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu anonfiles üzerinden indirdim ama kuramıyorum nasıl yapabilirim
Oyunu nasıl kuracağım. Rardan çıkardım birsürü dosya var
oyunu ilk yüklediğimde oynayabilmiştim yanlışlıkla windows d efender ı açtım ve oyunu sildi şimdi yeniden yükledim fakat hesaba giriş yerinde kalıyor sildim farklı hesap açtım bidaha yükledim yine aynı hatayı verdi neden?
Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! Discord adresindeki yardım bölümünde sorarsanız, size yardımcı olacaklardır.

Solucann

Solucann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 770

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.2 (2. Sezon - 1. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.07 GB
Oyun Boyutu APK: 1.67 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
HUAWEİ telefonlarında gereksiz kasma sorunu sadece bende e mi oluyor Y6s telefon

Sirius Black

Sirius Black

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerçekten çok güzel oyun... Milf City den sonra favori oyun olur

Üst Alt