Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
tyr

tyr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being a dik bu tür oyunların en iyisidir. Diğer oyunlara göre her bakımdan daha üst seviyededir

T

taha6667

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bişey sorcam şimdi bu oyunun rehberleri vardı bulamıyor yardımcı olur musunuz

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ya bişey sorcam şimdi bu oyunun rehberleri vardı bulamıyor yardımcı olur musunuz

X

Xdfdashjk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 770

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.2 (2. Sezon - 1. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.07 GB
Oyun Boyutu APK: 1.67 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 770

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.2 (2. Sezon - 1. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.07 GB
Oyun Boyutu APK: 1.67 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Merhaba, oyunla ilgili bir şey sormak istiyorum. Bende 5.0 sürümü var diğer sürümleri nasıl ekleye bilirim? Yani öğrenmek isteğim son sürümü yüklesem 5.0 dan sonraki hepsi yüklenecek mi? Birde son sürümü yüklediğimde ilerlemelirim kaybolur mu diğer bi forum sitesinde son sürümü yüklediğinde baştan başlaman gerek kayıtların siliniyor diye bir şey okudum. Yardım ederseniz sevinirim bu konularda hiç bilgim yok. Şimdiden teşekkürler.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Merhaba, oyunla ilgili bir şey sormak istiyorum. Bende 5.0 sürümü var diğer sürümleri nasıl ekleye bilirim? Yani öğrenmek isteğim son sürümü yüklesem 5.0 dan sonraki hepsi yüklenecek mi? Birde son sürümü yüklediğimde ilerlemelirim kaybolur mu diğer bi forum sitesinde son sürümü yüklediğinde baştan başlaman gerek kayıtların siliniyor diye bir şey okudum. Yardım ederseniz sevinirim bu konularda hiç bilgim yok. Şimdiden teşekkürler.
Eğer buradan indirip bitirdikten sonra tekrar buradan 0.6 yı indirirsen save dosyaların silinmez

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Ve en iyisi olduğunu düşündüğüm oyun. Elinize sağlık umarım yapımcı oyunu bitirmeden ve seri sekilde oyunu tasarlamaya devam eder....

Evoo

Evoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkaşlar merak ediyorum bu tarz oyunlar nasıl geliştiriliyor hangi platform kullanılıp hangi yazılım dili kullanılıyor bu konuda bilgilendirebilecek biri yardım edebilirmi. bizde bu tarz bir oyun geliştirelim ekipçe :D
Python tabanlı RenPy motoru kullanılıyor, programlama'dan ziyade modelleme tasarım falan sıkıntı 😄

K

karabela31ci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim kurdum giriş yaptım sonrasında siyah ekranda kalıyor ilerlemiyor neyapmam gerek yarım saat bekleidm yine gelmedi

Andygarcia

Andygarcia

Destekçi Plus
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
İndirip bir daha oynayayım da save dosyası olsun

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi