Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
A

Asocialll

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biri yardim edebilirmi eskiden yüklenen oyunun bu sürümünü yüklemek için üstüne basıyorum paket ayriştirilmasinda sorun var diyo

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Biri yardim edebilirmi eskiden yüklenen oyunun bu sürümünü yüklemek için üstüne basıyorum paket ayriştirilmasinda sorun var diyo
Oyunu kurmak için cihazında 7-8GB boş alan olması gerekiyor, yoksa buna benzer hatalar (Uygulama Yüklenmedi / Paket ayrıştırılmasında bir sorun oluştu) alabilirsin.. :coffee:

HarryPotter

HarryPotter

Doğasever
Kredi
0$
Güzel bir oyun. Çeviri ise oyunu bambaşka bir güzelliğe taşımış. Emeğinize sağlık..

E

Emirhan77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi hatası alıyorum oyunu kurarken

Fireboy

Fireboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel akıcı fakat mini oyun bölümünde oyunun daha başların da dövüşmek için klavye tuşlarıyla kombinasyon istiyor ve hiçbirşey yapamadan dayak yiyişimi izliyorum.Umarım bir çözümü vardır yoksa oyun zevki mahvolacak :( Teşekkürler şimdiden.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Oyun çok güzel akıcı fakat mini oyun bölümünde oyunun daha başların da dövüşmek için klavye tuşlarıyla kombinasyon istiyor ve hiçbirşey yapamadan dayak yiyişimi izliyorum.Umarım bir çözümü vardır yoksa oyun zevki mahvolacak :( Teşekkürler şimdiden.
Oyunun başında sana mini oyunları oynamak isteyip istemediğini soruyor. Baştan mini oyunları kapatarak oynayabilirsin. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam hile menüsünden de mini oyunları kapatabiliyor olman lazım. Zaten mini oyunlar sadece birkaç ödül açıyor. Yani pek gerekli bir şey değil.

Fireboy

Fireboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun başında sana mini oyunları oynamak isteyip istemediğini soruyor. Baştan mini oyunları kapatarak oynayabilirsin. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam hile menüsünden de mini oyunları kapatabiliyor olman lazım. Zaten mini oyunlar sadece birkaç ödül açıyor. Yani pek gerekli bir şey değil.
Tamamdır teşekkür ederim tekrardan.

S

Sid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu sirf kutuphaneci kadin icin oynadim bide kizil sacli kismetse final surumunu indiricem ceviri ekibi harika is cikarmis sagolsunlar :)

Conzen

Conzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün kombinasyonları denedim ama zenginlerin evindeki partide oyun galerisinde gözüken maya ep5 ve josy ep5 %100 sahnelerine denk gelemedim hangi seçimle alakalı bilen bana yardım edebilir mi maya ile devam etmek istiyorum ileride hikayeye

Lotusw003

Lotusw003

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 770

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5.2 (2. Sezon - 1. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.07 GB
Oyun Boyutu APK: 1.67 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Bi deniyim bakim

Üst Alt