Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi ben 9.bölüm için dc den jill olan kayıt dosyasını indirdim de %appdata% renpy klasöründe 2 adet badik var bitanesi badik diğeri 3.sezonlu olan bu kayıt dosyasını 9.bölümü oynamak için hangisine atıcam ?

OMG

OMG

Moderatör
Sosyal Medya Moderatörü
Kredi
3$
şimdi ben 9.bölüm için dc den jill olan kayıt dosyasını indirdim de %appdata% renpy klasöründe 2 adet badik var bitanesi badik diğeri 3.sezonlu olan bu kayıt dosyasını 9.bölümü oynamak için hangisine atıcam ?
3.sezon olana atman gerekiyor.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sezon 3 e atıyorum ama hiç bişey değişmiyo hala 1. ve 2.sezondaki kayıtlarım gözüküyo sadece. 3.sezona girince attığım saveler gözükmüyo

Üst Alt