Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK Kayıt Dosyası - 0.7.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
gececi08

gececi08

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yo teşekkürler yeniden başlamak daha zevkli sanırım :D

Staylex

Staylex

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şimdi bir sey sormak istiyorum onceki oyun bende inikti ve bitirdim bu rar daki dosyayi atmak icin onceki oyunun save dosyasinimi silmem mi lazim ole mi aticam oraya bunu 7 bolum baslamak icin help:))

H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben denilen her şeyi yaptım ama bir değişiklik olmadı neden acaba fikriniz var mı

Yussuf

Yussuf

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kayıt dosyasını atıyorum ama yinede oyun baştan başlıyor yardımcı olursanız sevinirim..

S

Silinen üye 28892

Kayıt dosyasını atıyorum ama yinede oyun baştan başlıyor yardımcı olursanız sevinirim..
Kayıt dosyası uyumsuz olduğu için baştan başlatıyor. Discord sunucumuzda, direkt son sürümden başlamanızı sağlayan kayıt dosyaları mevcut ona bakabilirsiniz.

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
discord sunucusundaki kayıt dosyalarını attım ama yine de oyunda gözükmüyor kayıtlar :( yardımcı olabilir misiniz ??

canzflow

canzflow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu 1S 4. bölüme kadar oynadım güncelini yeni yükledim bu savelardan hangisi kaldığım yere daha yakın ? birden çok save var

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu 1S 4. bölüme kadar oynadım güncelini yeni yükledim bu savelardan hangisi kaldığım yere daha yakın ? birden çok save var
Bu kayıt dosyaları 7. bölümün sonuna ait. O yüzden dolayı hiç biri sizin kaldığınız yere yakın değil.

F

Feonex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni bir kayıt dosyası gelirmi? Burdaki hiçbir dosya çalışmıyor hepsinde hata veriyor.

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyasını indiremiyorum saçma sapan bir dosya iniyor onun yerine

Üst Alt