Being A DIK 6.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being A DIK 6.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu?

• Konuyu başlatan holystep
  • Başlangıç tarihi
Güncellemeyi oynayan birçok kişi hikaye açısından yetersiz buldu. 6. bölüm için düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben yeni eklenen malikaneyi tamir ettirme mekanizmasını çok sevdim.Hikaye ve animasyon hakkında bir eksik bulamadım. Bence güncelleme gayet iyiydi1597246761_BeingADIK-2020-08-12-00-23-16-48.jpg

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yorumlarda bunla ilgili birsey bulamadim eğer anlatamadıysam 4. Bölümde partide dildo çevirip öpüsme yerinde biri geliyor ve laptopun nerde oldugunu soruyor sonra karakter rooster uygulamasina bakmaliyim diyor ben uygulamaya bakiyorum fakat karakter ayni şeyi demeyi tekrarlıyor bir çozüm bulamadim
Rooster'daki yorumları okuyun demek istedim. 🤦‍♂️

nightmaster77

nightmaster77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellemeyi oynayan birçok kişi hikaye açısından yetersiz buldu. 6. bölüm için düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben yeni eklenen malikaneyi tamir ettirme mekanizmasını çok sevdim.Hikaye ve animasyon hakkında bir eksik bulamadım. Bence güncelleme gayet iyiydiEkli dosyayı görüntüle 4793
7.bölüm ne zaman gelecektir ? Bilgisi olan var mı ?

exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage i boşlasam jill neredeyse ayrılmayı düşündü, o yüzden geri alıp sage e yardım ettim jill söylemesem daha iyi dedi doğru mu oldu bilmiyorum ama jill yolunu takip etmek istiyorum. O şerefsiz tokat atmasa yumruk atmayacaktım da mecbur yumruklattı kendini :D ekleme yapayım diğer bölümlere göre sönük kaldı bir cehennem haftası hissiyatını veremedi :cautious:

Üst Alt