Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |29.01.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Bu hafta çoğunlukla senaryo ve kod yazıyorum ve iyi bir ilerleme kaydedildi.

Hikaye açısından ~ %25 daha fazla kod ekledim, ayrıca belirli bir mini oyunu kodlayıp işledim ve telefon sohbetleri üzerinde çalıştım.

Geçen hafta oluşturduğum animasyonlar ve bu haftadan birkaç animasyon neredeyse tamamlandı ve bu toplam bitmiş sayıyı birkaç günde 189 canlandırmaya getirdi.

2150 statik işlem tamamlandı, ancak son zamanlarda çok poz vermedim. Buradaki ilerleme, yeniden sanata odaklanmaya başladığımda toparlanacak.

Önümüzdeki hafta yazmaya ve kodlamaya devam edeceğim ve büyük olasılıkla kalan iki ahlaksız sahneden birini göstereceğim. Bundan ara vermem gerekirse, daha statik renderlar oluşturacağım.

+30$'lık kullanıcılar için özel ankette iki gün kaldı ve Bölüm 7 için fazladan bir 2D duvar kağıdına oy verdiler. Bu uzun zamandır en yakın anket. Yazma sırasında Josy ve Isabella, iki gün kala birincilik için berabere kaldı.

10 bin patron duvar kağıdı serisi için, duvar kağıdını yarın yerine bugün yayınlayacağımı düşündüm, bu yüzden şimdi Envy'nin parlama sırası. Tadını çıkarın!

envy_fullHD.png

Yeni bir ay yaklaşıyor. Duvar kağıdı serisinin Şubat ayı boyunca haftada iki duvar kağıdı ile devam etmesini bekleyebilirsiniz. Şubat ayına hikayeden bir ön izleme ve ana kızlardan biri için kozmetik bir anketle başlayacağız.

Önceki Soru-Cevap gönderisinin üzerinden bir yıl geçtiğinden ve Patreon topluluğu çok daha büyüdü çünkü yakında oyunlarım ve oyun geliştirmeyle ilgili tüm sorularınızı gönderebileceğiniz bir gönderi yayınlayacağım.

Güzel hafta sonları

Dr PinkCake

Üst Alt