Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |27.11.2020|

Silence

Moderatör
status_update.png
Bugün, v0.6.1 yaması 5 dolarlık katman için kullanıma açıldı. Oyunu v0.6.1'e yama yapabilmek için tam Patreon sürümüne (v0.5.0'dan v0.6.0'a kadar) ihtiyacınız olduğunu lütfen unutmayın.

Bu hafta yeni GPU'ları test ederken animasyonlar yapıyorum ve poz veriyorum.

Hız gerçekten harika ve şimdiye kadar animasyonların uzunluğunu ve ayrıca render kalitesini de arttırdım.

Çeşitli uzunluklarda (1-20 saniye) 42 animasyon zaten tamamlanmıştır.

Bu kartların verimliliğinin günde 400 kare (veya statik oluşturma) olduğunu tahmin ediyorum. 400 kare, 30 fps'de ~ 13.3s animasyona eşittir.

Tam da düşündüğüm gibi, darboğaz animasyonlardan el işçiliğine kaydı; yazma, kodlama, render pozları, son işleme ve daha fazlası dahil.

Gelecekteki güncellemeler söz konusu olduğunda, benim için amaç onları daha hızlı vurgulamak ve yayınlamak değil, istediğim içeriği dahil etmek ve sanatın kalitesini artırmak.

Bir güncelleme normalden daha hızlı yayınlanırsa, mutlu bir bonus. Her şeye rağmen, geliştirme, sizin sayenizde büyük bir destek aldı.

Anket haberleri

Ekstra duvar kağıdı için yapılan ankette kazanan, ön odak seçeneğiyle Jill oldu. Bu 2D duvar kağıdını sipariş edip Bölüm 7'ye dahil edeceğim.

Aralık ayında katılacak yeni anketler olacak.

Adım adım açıklamalı haberler

Bakış açısını yakında yazacağım ve 15 $ katmanına yayınlayacağım. Aralık başından ortasına kadar hazır olması gerekir.

Bölüm 7 için geliştirmeyi başlatmak ve sorunsuz bir şekilde çalıştırmak şu anda öncelik taşıyor.

İyi hafta sonları

Andygarcia

Kayıtlı Üye
Umarım 7nci bölüm 6nci bölümden daha çok kızlarla hikayeli olur , özellikle quinle

sidaarkadaş

Kayıtlı Üye
Bekliyorum. Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın.

Üst Alt