Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |26.02.2021|

Silence

Silence

Yetkili
status_update.png

Bu hafta iffetsiz sahneler üzerinde titizlikle çalışmaya odaklandım.

Statik renderlar oluşturdum, diyaloğu kontrol ettim, yazdım ve bir sahneden daha fazlasını istediğimi hissedersem animasyonlar ekledim.

Bunu şimdi yapmayı seçtim, böylece herhangi bir ek animasyonu erkenden oluşturabilirim, böylece geliştirmenin sonunda bunlarla bitmezim. Güncellenen animasyon sayısı 240, bunlardan 236'sı tamamen oluşturulmuş ve bu işlemi yapmak için iki iffetsiz sahnem var.

Genel olarak birçok statik render yapıldı. Özellikle 2.5 gün boyunca çalıştığım büyük iffetsiz bir sahne var. Bu dallanan iffetsiz sahne, şimdiye kadarki en büyük sahnem. 69 animasyonu ve 200'den fazla statik oluşturması vardır.

Ses efektleri ve müzik için keşif yapmak için biraz zaman harcadım. Birkaç yeni şarkı satın aldım ve uyguladım, ancak bunu henüz bitirmedim.

Önümüzdeki hafta büyük olasılıkla kalan 2 ahlaksız sahneyi tamamlayacağım ve ardından hikaye üzerinde çalışmaya devam edeceğim.

2891 statik render ürettim. Senaryoya bakarsam ve poz vermek için kalan render sayısını tahmin edersem, hedefim 1000-2500 statik render arasında bir yerdedir. Bunun büyük bir aralık olduğunu biliyorum ve bunlar çok büyük rakamlar, ancak şu anda tahmin edebileceğim en iyi şey bu, çünkü her şey planlandı ama henüz yazılmadı.

Anket haberleri

Maya için yapılan 2D sanat anketinde kazanan seçenek, ön plana çıkan Schoolgirl idi. Bu 2D duvar kağıdını sipariş edip 7. bölüme ekleyeceğim.

10.000 Kullanıcı duvar kağıdı serisi
On üçüncü duvar kağıdı için size Jade'i veriyorum. Aşağıdaki eklerde tam çözünürlüklü sürümleri indirin.

jade.png

Seride altı duvar kağıdı kaldı, yani son duvar kağıtlarını Mart ayında yayınlayacağım.

Güzel hafta sonları

Dr PinkCake

Üst Alt