Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |22.01.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Bu hafta diyalog, telefonu kodlama ve serbest dolaşım içeriği yazıyorum.

Çok fazla statik render oluşturmadım, ancak bir iffetsiz sahne için tüm animasyonları yaptım ve şu anda oluşturuluyorlar.

Sırada 13 animasyon var ve 173 animasyon tamamlandı. Şimdiye kadar tamamlanan animasyonların süresi 12 dk 15 sn; 6. bölümden kabaca 3.5 dakika daha uzun.

Poz vermem gereken 2½ planlı iffetsiz sahnem var, bu yüzden muhtemelen geçen haftanın tahminini biraz aşacağım. 7. bölüm için toplam 200-230 animasyon yeni tahminidir.

Önümüzdeki hafta hikayeyi ve kodu yazmaya devam edeceğim.

İyi bir ilerleme kaydediyorum, ancak yüksek render ve animasyon sayısına rağmen kaputun altında yapılacak çok şey var.

Öyleyse, sizin için kodun mevcut durumunun bir resmini çizmeye çalışayım.

Güncellemenin ana dosyasında ~7100 satır kod bulunur; Bölüm 6 ile ~11100 karşılaştırılabilir.

7. bölümün serbest dolaşım kodu ~6300 satıra sahiptir; Bölüm 6 ile ~5200 karşılaştırılabilir.

Güncellemedeki çoğu olayı haritalandırdım ve üzerine yazıp sanat sergilemem için ~30 sahnem kaldı (normal sahneler ve serbest dolaşım etkinlikleri ve / veya hangout'lar dahil).

Ben bitirdiğimde bölüm muhtemelen 6. bölümden daha büyük olacak.

Güncellemelerin büyümesinin nedeni, herhangi bir hikaye içeriğini son tarihe uyacak şekilde kesmek istememem.

Birkaç hafta önce ortaya çıkardığım yeni özellik için yazılan kod satırlarını saymıyorum (bu güncellemeyi okumamayı seçerseniz ne olduğunu mahvetmeyeceğim), ancak içerik açısından ~600 GUI öğesi var (Oluşturulmuş ve / veya fotoğraflanmış) ve 73 komut dosyası.

Umarım bu, yazdığımı / kodladığımı söylemem neler olup bittiğini biraz daha iyi anlamanızı sağlamıştır.

Anket haberlerinde, Göğüs emme / Sıkma, animasyon türleri için yapılan son anketi kazandı. 7. bölümde iffetsiz bir sahnede yer alacaklar.

Güzel hafta sonları

Dr PinkCake

Üst Alt