Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |20.11.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
status_update.png
Genel özet:

- 7. Bölüm yapılmaya başladı, 6.bölümü test ederken 7.bölümün adımını atmış bulunmakta.
- 575 Render ve 23 animasyonu tamamladı.
- 29 animasyon daha yapması gerekiyor.
- Bölüm 7'de ana kız karakterlerin animasyonlarını (sahnelerini) daha fazla yapacağını söyledi.

Genel bilgi

Güncellemeyi oynayan sizler umarım beğenmişsinizdir! Nihayet 6. bölümü size yayınlayabilmek harika bir duygu.

Yayınlamaya kadar geçen hataları / yazım hatalarını bildirdikleri için herkese içten bir teşekkür ederim! Oyunu geliştirmeye gerçekten yardımcı oluyor. İlk sürümde bazı küçük sorunları gidermek için bir yama (v0.6.1) vardı, ancak hiçbir şey oyunu bozmadı. Yamadan bu yana, birden çok yeni yazım hatası ve küçük sorunlar bildirildi, ancak düzeltmeye değer bir şey olup olmadığını görmek için bekliyorum. Aksi takdirde, herhangi bir ek değişiklik bunun yerine bir sonraki büyük güncellemeye (v0.7.0) dahil edilecektir.

Birçoğunuz güncellenmiş bir çözüm istiyor ve 5 dolarlık katman yamaya erişim sağladıktan bir süre sonra kullanılabilir olacak.

5 $ seviyesindeki veya yamayı almayı taahhüt etmeyi planlayanlar için, lütfen yamanın, güncellemeyi oynamak için Patreon temel oyununun gerektirdiğini unutmayın. Patreon v0.5.0 / v0.5.1 / v0.5.2 sürümüne sahip değilseniz, oyununuza yama uygulayamazsınız. Steam sürümü yama ile çalışmıyor.

Her aşama oyuna eriştikten sonra, 7. bölüm için yeni anketler başlayacak. Ancak bu hafta sonu sizin için yeni bir anket türü var.

7. Bölüm Haberleri

7. bölümdeki geliştirme beta testi sırasında başladı. Şimdiye kadarki ilerleme:

575 statik işleme ve 23 animasyon tamamlandı. Animasyon kuyruğunda, işlenmeyi bekleyen ek 19 animasyon vardır.

6. Bölüm'e kıyasla içeriğin yaklaşık% 30'unu yazdım. Bölümün kapsamına henüz karar vermedim. Seni her zamanki gibi güncel tutacağım.

9000 kullanıcı = Yükseltilmiş donanım

Yayın sırasında 9000 kullanıcıya ulaştım. Bu çok büyük bir ilerleme ve yakın zamana kadar kutlamak için zaman ayıramadım. Katkınız için çok teşekkür ederim!

9000 müşteriye ulaştığımdan beri oyun için büyük bir şey yapmaya karar verdim ve GPU'ların dolaşımdaki arzını göz önünde bulundurarak bunu yaptığım için çok şanslıydım.

Hepsi senin sayende, donanımımı yeni nesil GPU kartlarına yükselttim ve işleme hızındaki kazanç konusunda çok mutluyum.

PC başına işleme sürelerinde %173'e kadar artış ölçtüm. Statik oluşturma kuyruğumun bir gecede nasıl yok edildiğini görüyorum ve bu tek kelimeyle harika. Bu muhtemelen darboğazı render etmekten el emeğine kaydıracaktır. Ancak yeni kartların gücünü tam olarak kullanmak için bu kazancı, gelecekteki güncellemelerde genel render kalitesini ve animasyon uzunluğunu artırmak için kullanacağım.

Bölüm 7'de her ana kızın en az bir ekstra uzun animasyon almasını sağlayacağım. Bunu hak ediyorsunuz!

Bu kartlar benim için ve oyun için yeni olanaklar açtı.

Desteğiniz olmadan bu mümkün olmazdı ve hepiniz için bu yatırımın herhangi bir riskini almaktan mutluluk duyuyorum.

Bunun geliştirme döngümü nasıl etkileyeceğini henüz görmedim, ancak oyundaki içerikte harika bir gelişme olacağını şimdiden söyleyebilirim.

Bir kez daha teşekkür ederim!

Ayın sonundan önce 7. bölümün ilk önizlemesini yayınlayacağım.

Saygılarımızla, iyi bir haftasonu dileriz, yayın sırasındaki destek için çok teşekkürler ve okuduğunuz için teşekkür ederiz!

Dr PinkCake

Kanliyurg

Kanliyurg

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
6.Bölüm daha 1 hafta önce çıkmasına rağmen 7.bölüm için bu kadar ilerlemesi gayet iyi. Bu da 7.bölümün hızlı gelecek olması demektir.

'Danger

'Danger

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Beklemedeyiz DrPinkCake : )

Akuma

Akuma

Destekçi Plus
Jill ile aram düzelmezse yandın pembekek.

Akuma

Akuma

Destekçi Plus
Jill ile aramız bozulmadı ki bizi korumaya çalışıyor sadece
Bizi korumak için kendini uzak tutuyor tamamda.
tybailt denilen şahıs ile her ortamda hiç bir zarar vermeden ayıya dayı diyerek ilerleyen birisi için verdiğin hiç bir kararın sonuca etki etmeyip böyle sacma sapan bir sebeb den dolayı verdiğin kararların hiç bir şeye etki etmemesini görmek insanı üzüyor.
özetle :
tybailt e yumruk atan hakaret eden oyuncu ile hiç bir şey yapmadan jill için sabreden oyuncu arasında hiç bir fark yoktu bölüm 6 da bahsettiğim şeyi umarım anlatabilmişimdir.

Byferohck

Byferohck

Patron Üye
Bizi korumak için kendini uzak tutuyor tamamda.
tybailt denilen şahıs ile her ortamda hiç bir zarar vermeden ayıya dayı diyerek ilerleyen birisi için verdiğin hiç bir kararın sonuca etki etmeyip böyle sacma sapan bir sebeb den dolayı verdiğin kararların hiç bir şeye etki etmemesini görmek insanı üzüyor.
özetle :
tybailt e yumruk atan hakaret eden oyuncu ile hiç bir şey yapmadan jill için sabreden oyuncu arasında hiç bir fark yoktu bölüm 6 da bahsettiğim şeyi umarım anlatabilmişimdir.
Bölüm 6 benim içinde kötüydu seni anlıyorum

SidanurSarı

SidanurSarı

Kayıtlı Üye
Diğer bölümde beklentilerin yüksek olmasına rağmen biraz beklentilerin aşağısında bı güncelleme olmuştu(bence!!) umarım bu bölümde daha iyi bı güncelleme olur

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
6.bölüm tam beklentiyi karşılamasa da 7.bölümde beklentileri karşilayacak olaylar büyük ihtimalle olacaktır. En azından malikanenin işleri vs onlar erken bitsede 7.bölümü malikaneyi toparlamakla uğraşmasak :D

Üst Alt