Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being A DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |19.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
status_update.jpg

Bu hafta geçen haftanın kontrol listesi üzerinde çalıştım, her şeyin parçalarını yaptım.

Mini oyunlara, telefon içeriğine ve müziğe odaklandım.

Önümüzdeki hafta tüm yazıları bitirmeye çalışacağım ve mümkün olduğunca poz vermek için kalan sahnelerin çoğunu yapacağım. Artık daha çok yazdığıma göre, önceki tahminlerime göre poz verecek daha az sahne kaldığını hissediyorum.

Ayrıca önümüzdeki hafta oyun testlerine ve cilalamaya başlayacağım.

Güncellemeyi %90 tamamlandığımı tahmin ediyorum.

Geriye kalanı üretmek için çok zorluyorum.

Yayınlanmadan önce gelecek olan daha kısa durum güncellemeleri için özür dilerim.

Daha az çalıştığım anlamına gelmez; işin daha odaklı olduğu ve bir sürüme yaklaştığımız anlamına geliyor.

10.000 Destekçi duvar kağıdı serisi

Bu duvar kağıdı serisini oluşturmak ve yayınlamak bir zevkti ve bugün size son duvar kağıdını yayınlıyorum.

10.000 destekçiye ulaşmama yardım ettiğiniz için son bir teşekkür olarak, yeni birinin on dokuzuncu duvar kağıdının tadını çıkarın.

mehmettunahann2

mehmettunahann2

Destekçi Plus
Geliyor gelmekte olan hadi bakalım iyi çalışmalar

! H S A N

! H S A N

Destekçi Plus
Uzun bir güncelleme bizi bekliyor

HuntressOfSouls

HuntressOfSouls

Tanınmış Üye
Üst Alt